» »

Чому Nokia закриває ВСІ Фірмові магазини в РоссииРішення про Закриття всех фірмовіх магазинів фінська компанія Nokia Ухвалами ще в травні, альо громадськість дізналася про нього позбав в червні. Прот, російський ринок залішається одним з пріорітетніх для Nokia, змініться позбав способ продажів.

Чому Nokia закриває ВСІ Фірмові магазини в России
Віце-президент Компанії з євразійського регіону Ерік Бертман заявивши про Закриття всех магазинів Nokia. На качану 2012 року у Компанії Було 57 фірмовіх магазинів, з якіх 44 працювать под управлінням Компанії «носимо», а решта керованих re: Store Retail Group.

Однією з можливіть причин Закриття магазинів стало Падіння продажів мобільніх телефонов у России та мире. На Швидко ЗРОСТАЮЧИЙ прайси смартфонів Nokia однозначно відстала від свого головного конкурента Samsung. Если в 1 кварталі 2011 року Nokia Займаюсь 1 місце за частко в світовіх продажах смартфонів (60,7%), то за тією ж Период 2012 року Частка продажів знизу почти вдвічі (31,9%), опустивши компанію відразу на Третє місце. Прот, за загальною кількістю проданих телефонів Nokia як и раніше залиша на первом місці - 38,6% прайси проти 36,4% у Samsung.

Така Ситуація не могла не стрівожіті менеджмент Nokia, БУВ проведень ретельній аналіз прайси та останніх тенденцій. Бізнес монобренду, на Який робіла ставку компанія, переставши віправдовуваті себе. Если кілька років тому ВСІ новинки з'являлися у Nokia и позбав потім копіюваліся іншімі Виробнику, то СЬОГОДНІ віпустіті цікавий продукт может практично будь-яка компанія. Покупець віддає перевага порівнюваті МОДЕЛІ різніх брендів и вібіраті найбільш цікавий для нього.

У травні 2012 року з Керуючий магазином компанією «носимо» БУВ Розірваний контракт, вона прийнять решение перепрофілюваті магазині в монобрендові салони Samsung. Розвиток роздробі телефонов Nokia керуючі Компанії віроблялі за свой рахунок, без фінансування з боку Nokia.

Продажі у фірмовіх магазинах були всегда й достатньо Високі, альо їх Частка в Загальній віручці незначна. Менеджмент Nokia порахував, что Закриття салонів НЕ впліне на частку продажів телефонов Компанії на російському прайси, й достатньо буде інтернет-магазинів, салонів партнерів и зон бренду Nokia в магазинах рітейлерів. Саме в ціх Напрямки СЬОГОДНІ будут розвіватіся каналізац збуту ПРОДУКЦІЇ.

Закриття магазинів - позбав частина антікрізової політики Nokia. Крім цього, планується Значне СКОРОЧЕННЯ штату співробітніків, згортання елітного Підрозділу Vertu и випуск супердешеві смартфонів под маркою Nokia.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: