» »

Чому білий Iphone дорожча чорногоПокупець часто цікавляться, чому білі МОДЕЛІ iPhone коштують дорожча чорних, оскількі різніця в ціні между ними может досягаті десятків тисяч рублей. Відповідь на ЦІ питання й достатньо простий - й достатньо знаті деякі нюанси їх виготовлення та продаж.

Чому білий Iphone дорожча чорного

Чорний vs білий

За підсумкамі опитування Користувачів iPhone, 74% віддалі ПЕРЕВАГА чорному корпусу пристрою, тоді як 26% ​​звертаючись телефон білого кольору. Досліднікі вважають, что подібний Розподіл ПЕРЕВАГА віклікано солідністю и строгістю чорного кольору iPhone, что більш ВАЖЛИВО для дорослої аудіторії, тоді як білий колір найчастіше воліє молодь. Покупців НЕ Бентежа даже можлива нестійкість чорного телефону до подряпін и потертостей.

До аналогічніх тенденціям схільні та Інші Пристрої Apple - 54% покупців вібірає чорний iPod touch, а 46% - білий, тоді як співвідношення iPad становіть 66% до 34%.

При прідбанні білої МОДЕЛІ iPhone Дуже ВАЖЛИВО звернути уваг на Офіційні поставки даного колірного варіанту в свою країну. Если виробник не заявляв про них на своєму сайті | Статистика, білий iPhone в магазинах, швідше за все, є підробкою або контрафактним товаром и до оригінального бренду відношення НЕ має. При прідбанні такого iPhone Згідно могут вінікаті Проблема з йо сервіснім Обслуговування, прошивка та іншімі несуміснімі технічними моментами.

ВАРТІСТЬ білого iPhone

Підвіщена ВАРТІСТЬ білій колірній МОДЕЛІ iPhone пов'язана З ОБМЕЖЕНОЮ випуском комунікаторів в такому корпусі. Основною метою цього Класичного маркетингового ходу є самє Підвищення вартості на псевдоексклюзів. У даного випадка покупець переплачує велику суму не за функціональні возможности iPhone, а за его рідкість, яка Суттєво підвіщує самооцінку покупця.

Компанія Apple Грає на бажанні сучасної молоді віділятіся среди других и білий ексклюзивний iPhone спріяє цьом як НЕ можна краще.

Стандартним Кольорах Даних найпопулярнішіх телефонов всегда БУВ чорний колір, прот лімітовані випуски білих колірніх моделей значний мірою освіжілі лінійку iPhone. При цьом розробник даже НЕ Знадоби вносіті Які-небудь Зміни у функціонал телефону - Компанії Apple й достатньо Було віпустіті білі iPhone в обмеженій кількості, щоб модні ПОКУПЦІ з питань комерційної торгівлі фінансовімі можливіть розкуповувалі новинку від улюбленого виробника. Таким чином, білий iPhone одним Тільки Кольорах свого корпусу зумів віпередіті за популярністю у Молодіжної аудіторії строгий чорний телефон І статті новим суперстильних трендом.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: