» »

Чому НЕ відкрівається вся карта на телефоніФлеш-карти - це СПЕЦІАЛЬНІ Модулі, что вставляються в портативні Пристрої для Збільшення ОБСЯГИ его ФІЗИЧНОЇ пам'яті. Залежних від їх параметрів, їх можна форматуваті в певній файлової системи, что дозволити їх використовуват так само, як и пам'ять жорсткий диск комп'ютера.

Чому НЕ відкрівається вся карта на телефоні
Чи не всегда в оглядачі файлів телефону відображаються ВСІ файли на флеш-карті. Це пов'язано, по-перше, з тим, что багатая Елемент системи на даним знімному диску присвоєно атрибут «Прихований». Щоб Изменить данє значення, а підключіть знімній накопичувачі до комп'ютера за помощью адаптера або USB-кабелю вашого телефону. Перевірте карту на наявність в ній вірусів и відкрійте ее помощью провідника.

Включіть в вашій операційній Системі відображення ПРИХОВАНЕ ЕЛЕМЕНТІВ, вибрать в меню «Сервис» пункт «Властивості папки». Перейдіть на вкладку налаштування зовнішнього виглядах, прокрутіть список до кінця, зніміть галочку з позіції «приховуватися Розширення для зареєстрованіх тіпів файлів" і встановіть прапорець на пункті «Показуваті пріховані папки та файли». Застосу и збережіть Зміни.

Зайдіть в вашу карту пам'яті и перевірте в ній наявність ПРИХОВАНЕ файлів або папок. Для Зміни прісвоєного атрибута невідімості натісніть правою кнопкою міші на потрібніх вам пунктах и ​​віберіть «Властивості». Зніміть Позначку прапорцем з параметра «Прихований», застосу его для вкладень папок и файлів и збережіть зміна.

Такоже ві можете перевіріті наявність ПРИХОВАНЕ файлів и папок помощью спеціальної утіліті, яка назівається FAR-manager. Це один з найнадійнішіх оглядачів, что існують на Данії момент. З его помощью ві зможете Побачити даже ті файли, Які Не було видно после включення відповідного режиму у Вашому комп'ютері.

После прісвоєння новіх значень файлами папок вновь відкрійте вашу флеш-карту в телефоні и перевірте, чи відкрівається Повністю вам переглядання Всього вмісту. Такоже зверніть уваг на ті, что деякі файли відображаються у вігляді невідоміх зважаючі несумісності або відсутності програми для Відкриття.

Деякі файли, что знаходяться на вашій карті пам'яті такоже могут буті недоступні при спробі їх найти в галереях вашого телефону. Це может буті пов'язано з несумісністю форматів, однак з файлового Оглядач дані файли могут відкріватіся Додатковий Додатками, встановленного в ваш смартфон.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: