» »

Що таке ОЗУ в смартфоніОЗП (оперативний запісуючій Пристрій) є обов'язковою Частинами будь-якого смартфона, Який працює под управлінням операційної системи. ОЗУ Забезпечує роботу запущених процесів І, аналогічно комп'ютера, зберігає Важливі дані, необхідні для роботи різніх Додатків.

Що таке ОЗУ в смартфоні

Призначення ОЗУ

Оперативна пам'ять (RAM) як в смартфонах, так и в комп'ютерах є буферними и вікорістовується всіма процесами и програмами, что запускаються на телефоні. Запис ІНФОРМАЦІЇ відбувається Дуже Швидко, а дані зберігаються нетрівалій кількість годині - после вімкнення телефону або відповідної відряд від користувача через інтерфейс меню смартфона пам'ять очіщається, а ВСІ Процеси запісуються в неї заново.

Об'єм пам'яті на смартфоні візначає кількість процесів, Які зможите обробляті Пристрій. Чім Вище кількість пам'яті, тім швідше робота апарату, т.к. Йому не доводити Проводити оптімізацію процесів и віділяті додатковий простір для новіх програм.

Більшість СУЧАСНИХ смартфонів оснащуються оперативною пам'яттю, об'єм Якої ПОЧИНАЄТЬСЯ від 256 Мб и Вище. Це дозволяє корістувачеві запускаті безліч Додатків, в тому чіслі таких ресурсномісткіх и вімоглівіх, Наприклад, ігри або редактори офісних документів.

У RAM візначається порядок запуску, Пріоритет Виконання и кількість одночасно запущених Додатків. У прибудують Android ві можете посмотреть віконувані Завдання через налаштування «Додатки» - «Процеси» («Поточні» або «працюючі») в меню параметрів телефону. Існують Альтернативні програми, Які дозволяють очіщаті оперативну пам'ять на Пристрої. Дані програми зазвічай доступні в магазині Додатків апарату.

Перегляд процесів в iPhone або других прилаштувався Apple вімагає виклику панелі багатозадачності (Подвійне натіскання на кнопку Home) i видалений запущених програм на екрані. Управляти безпосередно процесами з апарату Apple не можна - на це існують обмеження операційної системи, и щоб его обійті вам буде нужно джейлбрейк.

ПЗУ (ROM)

Крім RAM в смартфонах присутній ROM (Read Only Memory - Постійний запам'ятовуючий Пристрій). На Відміну Від ОЗУ, воно НЕ вімагає живлення від смартфона и є нестираемой. Пам'ять ROM такоже вікорістовується системою для зберігання ВАЖЛИВО Даних, зокрема в розділі ROM зберігаються файли операційної системи. Варто відзначіті, что секція ПЗУ немає может буті змінена користувачем и є доступною Тільки для самого смартфона, что дозволяє захістіті пам'ять пристрою від випадкове видалений.

ROM-пам'ять діліться на кілька частин и может буті відредагована при отріманні прівілейованого доступу root, Який спочатку недоступних власнікові смартфона. Для его актівації может знадобітіся перепрошивка апарату або! Застосування питань комерційної торгівлі патчів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: