» »

Що таке переадресаціяПереадресація вхідніх дзвінків - Дуже Зручна функція, яка дозволяє в будь-якому випадка додзвонітіся до абонента, даже ЯКЩО тієї зайнятості, недоступних або просто не может відповісті.

Що таке переадресація

Що таке переадресація вікліків?

Если послуга переадресації вікліків буде підключена на апараті, то можна не турбувати про ті, что ВАЖЛИВО телефонний Дзвінок буде пропущений. Наприклад, хтось дзвонить вам по одному номеру, а ВІН зараз недоступні. При підключеної переадресації, его Дзвінок автоматично перенаправляється на Інший телефон, Який БУВ зазначеній власником. Крім того, така функція поможет в тому випадка, ЯКЩО телефон Було десь залиша, альо ві бажаєте все одне залішатіся на зв'язку.

Різновіді переадресації

Варто відзначіті, что при необхідності Підключення даної послуги, ві повінні Прийняти решение - Який вид переадресації вас Цікавить. Всього їх існує декілька: безумовна, за невідповіді, по недоступності и по зайнятості. Безумовна переадресація увазі, что всегда и абсолютно ВСІ дзвінкі будут надходіті на Потрібний власнику номер. Переадресація за невідповіді буде запускатіся в тому випадка, ЯКЩО по закінченню годині від вас Не було ВІДПОВІДІ. Часовий проміжок можна налаштовуваті від 5 до 30 секунд.

Переадресація по недоступності, як и віпліває з назви, буде здійснюватіся тоді, коли ваш телефон буде поза доступу мережі чі вімкненій, тоб недоступна. Переадресація по зайнятості буде Виконувати тоді, коли ваш перший номер буде зайнятості, тоді Дзвінок буде перенаправлень на Інший свой номер.

Існує ще один Різновид - умовна переадресація. Вона включається, ЯКЩО власник номера, на Який проводитися Дзвінок, не в змозі відповісті (зайнятості, недоступних і т.п.). Запускається так званні голосове привітання, де Автовідповідач предлагает перейти в тональний режим. У тональному режімі нужно ввести ПЄВНЄВ комбінацію цифр, что дозволяє з'єднатіся и додзвонітіся до абонента.

Варто відзначіті один істотній нюанс послуги, Який Полягає в тому, что за переадресування Дзвінок будете платіті самє ві и его ВАРТІСТЬ дорівнюватіме вартості звічайній Дзвінка за вашим тарифним планом. Більшість СУЧАСНИХ Операторів зв'язку предлагают подібну послугу и підключіті ее НЕ Важко. Зазвічай для Підключення нужно ввести ПЄВНЄВ команду и прив'язати номер телефону, на Який буде здійснюватіся переадресація виклику.

У шкірного оператора мобільного зв'язку команда прив'язки віглядає по-різному. Крім того, команда поклади від типу переадресації, про Які Було сказано Вище. Звітність, Сказати ще й про ті, что підключіті Цю послугу такоже можна на Спеціальному сайті | Статистика оператора мобільного зв'язку, ЯКЩО звічайній такий є. Підключення віконується Виключно в особистому кабінеті користувача.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: