» »

Що таке смартфон FacebookFacebook - найбільша в мире соціальна мережа, яка Вперше з'явилася в 2004 году як сайт для студентов Гарвардський УНІВЕРСИТЕТУ. З тих ПІР Дуже багато чого змінілося, и СЬОГОДНІ ПУБЛІЧНА компанія з тією ж Назв віпускає Акції и співпрацює з Виробнику мобільніх телефонов. Навколо Такої співпраці Чимаев чуйний, Які регулярно повідомляють про розробка компанією власного смартфона.

Що таке смартфон Facebook
Дуже велика частина Користувачів соціальної мережі входити в неї з стільніковіх телефонов, тому Інтерес власніків Facebook до мобільним Додатках всегда БУВ великий. Про це говорити, Наприклад, найдорожче придбання Компанії в ее истории - в квітні 2012 року за один мільярд долларов БУВ куплений ФОТОСЕРВІС Instagram, Який орієнтований на Використання в мобільніх прилаштувався Apple (iPhone, iPod, iPad). Крім програмного забезпечення в керівніцтві Facebook є Інтерес и до апаратного - у пресі Вже кілька років з'являються ПОВІДОМЛЕННЯ про заплановане випуску власного смартфона Компанії. У інтернеті даже можна найти кілька варіантів концептів нового смартфона, підготовленіх дизайнерами-ентузіастамі.

Влітку цього року про співпрацю Facebook и тайванської Компанії-виробника мобільніх телефонов HTC у работе над новим смартфоном повідоміло даже таке авторитетне інформаційне агентство як Bloomberg. Воно посілається на анонімні джерела, а дату випуску нового девайса відносіть до середини майбутнього року. У Повідомленні агентства такоже назіваються імена трьох колішніх співробітніків Apple, Яким, за словами Журналістів, доручили Модернізація мобільної операційної системи Android для смартфона Facebook від HTC.

Однак напрікінці липня 2012 з'явилися ПОВІДОМЛЕННЯ про ті, что голова Правління и творець соціальної мережі Марк Цукерберг спростував чутки про роботу Компанії над створеня власного смартфона. У наведенні цитатах говоритися, что в Компанії вместо цього планують більш глибока інтеграцію Facebook з операційнімі системами мобільніх прістроїв других компаний, Наприклад Apple. Тому представлена ​​на качану 2012 року форумом Mobile World Congress модель ChaCha мобільного телефону від HTC залішається поки Єдиним втіленім прістроєм, Який має хоч якесь відношення до міфічного смартфону. І то позбав того, что в ньом є окрема кнопка для виклику програми Facebook.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: