» »

Що таке телефон андроїд2008 рік БУВ ознаменування з'явиться на світ новітньої операційної системи под назв Андроїд, заснованої на так званому ядрі Лінукс. Ця система встановлюється на смартфони, планшетники, Електронні годинники та книги, нетбуки и Багато Інші цифрові (Android Incorporation), а потім продана Google.

Що таке телефон андроїд

Клон крокує світом

Двадцять третього вересня 2008-го у світ Вийшла перша офіційна версія android - клону, в перекладі з англійської. Щасливе Володарем платформи ставши новий смартфон HTC Dream. Через Деяк годину, компанія Google Отримала велику кількість заявок на Впровадження даного пристрою в лінійку своих смартфонів и планшетних комп'ютерів. Вже до кінця 2009-го булу віпущена перша фоторамка на платформі Андроїд, а через два роки відомій виробник годинників, компанія Blue Sky (Італія), випустила Розумні наручні годинник на Цій платформі. 2012 БУВ ознаменування виходом Першої фотокамери від Компанії Canon, оснащеної платформою Андроїд. Кількість прістроїв, что Працюють на платформі Андроїд, до кінця вересня 2013 налічувало прежде мільярд одиниць.

Платформа Андроїд має свои ПЕРЕВАГА в порівнянні з іншімі. Дерло и найбільш значущих плюсом є реалізація Великої кількості функцій, в силу того, что Андроїд має властівість відкрітості.

Если порівняті Андроїд з йо найближче конкурентом Apple IOS, то телефони з дерло лідірують у веб-серфінгу и простоті Використання можливіть Google. Крім того, Пристрої на Цій Основі мают картрідер microSD, Який Забезпечує швідкісне переміщення файлів з будь-якого носія на смартфон и навпаки. Крім Усього Іншого в Андроїд Повністю реалізованій Bluetooth-стек, ВІН может и прійматі, и передаваті файли. У Деяк версіях Андроїда підтрімується режим КОРИСТУВАННЯ відразу декількома людьми, це Надзвичайно ЗРУЧНИЙ, ЯКЩО у вас один нетбук або телефон-смартфон.

Мінуси андроїдів

Альо, що не Дивлячись на ВСІ Позитивні Відгуки и характеристики, існує и «ложка дьогтю». Одним з ВАЖЛИВО недоліків платформи Андроїд є ті, что ВІН вімагає значної витрати ЕНЕРГІЇ, а це означає, что доведе Постійно заряджатися Пристрій. У Деяк випадка можливе «прігальмовування» вашого пристрою при віконанні складних операцій. Такоже для Деяк может здать недоліком ті, что перед качаном роботи на Андроїд доведе налаштуваті под собі ВСІ характеристики та Функції пристрою, альо, з Іншого боку, после цього ваш смартфон або планшетник буде працювати так, як вам завгодно. Андроїд, Безумовно, Якісна и багатофункціональна платформа в тому чіслі и для телефонов.Учітівая об'єктивні характеристики, деякі віддають перевага телефону на базі android, Інші зупіняються на IOS. Перш чем купуваті новий Пристрій, подумайте, чого ві Хочете від нього отріматі, и Вже віходячі з цього, приступайте до Вибори відповідної платформи.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: