» »

Що таке Фотопоток iCloud и Як їх використовуватФотопоток iCloud - це Зручний сервіс для обміну фотографіямі та відео з друзями, а такоже для захисту ваших фотографій від випадкове видалений.

Що таке Фотопоток iCloud и Як їх використовуват
Фотопоток - це набор ваших фотографій и відео, что находится на серверах Компанії Apple. За помощью Фотопоток ві можете ділітіся своими фотографіямі з друзями та родичами з точки світу.

Наприклад, ві можете создать фотопоток «Відпочинок у Венеції», Відкрити загальний доступ для свого Чоловіка и колег по роботі и поступово додаваті туди фотографії. Більше ніякіх флешок та других незручно - Ваші друзі зможуть посмотреть фотографії на своєму комп'ютері, iPhone або iPad, а такоже прокоментуваті їх або Додати свои фото, ЯКЩО, звічайній, ві їм дозволите.

Такоже ві можете Включити Спеціальний фотопоток под назв «Мій фотопоток». У ньом зберігаються ВСІ фотографії, зроблені вами за Останні 30 днів. Самостійно додаваті в нього Нічого НЕ можна - ВІН потрібен позбав для того, щоб ві могли відновіті фотографії в разі ВТРАТИ телефону.

Для Використання Фотопоток на iOS зайдіть в «налаштування» - iCloud - «Фото» («Фотопоток» для iOS 6) i включіть Фотопоток.

Для Використання Фотопоток на комп'ютері з ОС Windows встановіть панель управління iCloud.

Для Надання доступу до фотографій створіть новий фотопоток (через стандартний додаток «Фото»), потім справа внизу натісніть кнопку «Користувачі» и Дода сюди своих друзів. Тут же ві можете Включити меню "Відкритий веб-сайт" і отріматі ПОСИЛАННЯ, перейшовші за Яким будь-яка людина зможите посмотреть Ваші фотографії з будь-якого пристрою, Наприклад, з комп'ютера под управлінням ОС Windows.

Додавання фотографій з PC Нічим НЕ відрізняється від копіювання файлів в папку. Для прістроїв iOS теж немає Нічого складного - аналогічно відправці фотографій через iMessage, віберіть фотографію та відправте ее, но не в «ПОВІДОМЛЕННЯ», а в «iCloud».

У Користувачів прістроїв з iOS 7 в Додатках «Фото» є ще один фотопоток под назв «Актівність». У нього автоматично додаються всі Нові події з усіх Фотопоток (фото, відео, Коментарі).

Ну і, звічайній ж, у Фотопоток існують свои обмеження: 1. Ві можете создать НЕ больше 100 фотопотоков.2. У кожному Фотопоток может зберігатіся НЕ больше 5000 фотографій. 3. Обмеження за кількістю додаються фото в час / день / місяць (дів. «Обмеження Фотопоток» в кінці статьи) .4. Фотографії додаються в Фотопоток НЕ відразу, а Тільки (что Цілком логічно) при підключенні до 3G, Wi-Fi або сінхронізації з iTunes. Тому, перебуваючи у відпустці або діловій поїздці, замовте Собі в номер Безлімітний інтернет або частіше заходите в кафе з безкоштовна Wi-Fi, щоб Ваші Дорогоцінні фотографії всегда знаходится в безпеці.

Додаваті в Фотопоток відео можна Тільки з прістроїв з iOS 7.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: