» »

Як вибрати телефон з сенсорним екраномНаявність сенсорних дисплеїв в мобільних телефонах і комунікаторах дозволяє розширити функціонал цих пристроїв. При виборі обладнання з таким екраном важливо враховувати деякі нюанси.

Як вибрати телефон з сенсорним екраном

У тому випадку, якщо ви не будете максимально використовувати функції сенсорного екрану, придбайте телефон з резистивним дисплеєм. Незважаючи на обмежені можливості подібних екранів, вони дуже зручні у користуванні. Це обумовлено тим, що резистивні дисплеї реагують на дотик стилусів та інших пристроїв аналогічного будови.

При покупці якісного мобільного телефону або смартфона приділіть увагу пристроїв з проекційно-ємнісними дисплеями. Дані екрани мають порівняно високою передачею кольору. Крім того вони стійкі до забруднень різного типу.

Ще одна відмінна особливість проекційно-ємнісних дисплеїв - підтримка функції multi touch. Дані екрани одночасно обробляють декілька зовнішніх сигналів. Якщо для вас важливі перераховані достоїнства, виберіть телефон з вказаним типом дисплея.

Для постійної роботи з мобільним телефоном виберіть пристрій, що має повноцінну клавіатуру. Як правило, дані пристрої мають форм-фактор слайдера. Тобто фізична клавіатура лише незначно збільшує габарити мобільного телефону. Практика показує, що наявність додаткової клавіатури значно продовжує термін експлуатації сенсорної панелі.

Не забудьте уточнити наявність додаткових функцій в обраному мобільному телефоні. Сучасні апарати включають в себе цілий комплекс незалежних елементів. Вони здатні виконувати функції GPS-навігатора, mp3-плеєра і фотокамери.

Якщо ви зупинили свою увагу на бюджетній моделі сенсорного телефону, обов'язково перевірте якість роботи екрану. Переконайтеся в тому, що дисплей швидко реагує на різні команди. Не забудьте уточнити ємність акумуляторної батареї. Врахуйте, що виробники, як правило, вказують тривалість роботи в режимі очікування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: