» »

Як вибрати хороший сенсорний телефонБагато сучасні мобільні телефони та комунікатори наділені сенсорним дисплеєм. Ця технологія дозволяє значно розширити розмір екрану, не сильно збільшуючи габарити самого пристрою.

Як вибрати хороший сенсорний телефон

Природно, головною відмінною рисою мобільного телефону з сенсорним управлінням є його екран. У бюджетних моделях мобільних пристроїв, як правило, використовуються резистивні екрани. Придбайте такий телефон, якщо ви не хочете переплачувати за додаткові можливості.

Основна перевага резистивних дисплеїв - підтримка роботи з безліччю різних покажчиків. Дані дисплеї приймають сигнал не тільки від пальців, а й від стилусів, олівців і будь-яких інших предметів. Якщо ви хочете максимально використовувати можливості мобільного пристрою, придбайте телефон з проекційно-ємнісним дисплеєм.

Для роботи з цими екранами не можна використовувати стилуси. Основні переваги подібних дисплеїв: несприйнятливість до забруднень, підтримка функції multi touch, довговічність і висока ступінь прозорості. Виберіть пристрої з таким дисплеєм, якщо для вас важливі зазначені плюси.

Якщо ви не хочете постійно використовувати сенсорний дисплей мобільного телефону, придбайте пристрій з додатковою клавіатурою. Існують пристрої з висувною панеллю, яка не заважає при звичайному використанні апарату.

Приділіть особливу увагу додаткових функцій купованого мобільного пристрою. Практика показує, що сенсорні телефони наділяють цілою низкою спеціальних утиліт. Найчастіше можна зустріти вбудований mp3-програвач, програму для перегляду відеофайлів, фотокамеру і навіть GPS-навігатор.

Основний недолік бюджетних моделей сенсорних телефонів - порівняно слабка акумуляторна батарея. Описувані мобільні пристрої витрачають значно більше енергії в порівнянні з клавішними аналогами. Обов'язково уточніть заявлений термін роботи АКБ в активному режимі без підзарядки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: