» »

Як витягнути сімку з айфонаКористувачі стільникових телефонів прекрасно знають, що таке SIM-карта. Маленький шматок пластику, без якого телефон перестає функціонувати і стає, в кращому випадку, просто плеєром. Але іноді витягнути SIM-карту все ж необхідно. Як же зробити це володарям iPhone?

Як витягнути сімку з айфона
Вам знадобиться
  • -стільниковий телефон iPhone;
  • -ключик для iPhone;
  • -скріпка.

Перше, що необхідно зробити - це вимкнути телефон. iPhone, як і будь-яка інша складна і синхронізована техніка, дуже не любить, коли-небудь відбувається не за інструкцією. Натисніть і утримуйте близько 5-ти секунд ту єдину кнопку включення-виключення, яка знаходиться на верхньому обводі корпусу, над дисплеєм. Побачивши напис Slide to power off, проведіть по ній пальцем для відключення iPhone.

Після того як телефон вимкнеться, огляньте апарат. Пам'ятайте, що Apple не передбачила знімною кришки у iPhone, тому щоб витягнути SIM - карту, не треба намагатися розкрити задню кришку пристрою. У багатьох моделях інших телефонів дійсно необхідно відкрити задню кришку і навіть витягти батарею. Але це не так в iPhone.

Знайдіть зовнішній слот iPhone для SIM-карти між входами для навушників і підзарядки. Візьміть спеціальний ключик, який компанія-виробник iPhone Apple стала виробляти в комплекті з пристроєм, починаючи з моделі iPhone 3G. Акуратно, але впевнено вставте ключик в невеликий отвір на слоті і натисніть. Кришка слота повинна спружинити, а SIM-карта вискочити назовні. Постарайтеся не упустити карту вниз, особливо якщо ви вирішили провести операцію по заміні SIM-карти на вулиці. Розмір пластикової мікрокарточкі дуже невеликий, як виявляється з назви. Тому знайти її після падіння буде непросто.

Якщо спеціальний ключ від компанії Apple відсутня, тоді покличте на допомогу кмітливість і фантазію. Візьміть звичайну канцелярську скріпку. Зігніть її трохи під невеликим кутом і натисніть, використовуючи замість ключа (можливе використання шпильки з заокругленим кінчиком).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: