» »

Як завантажувати ігри в телефон з комп'ютераЯк завантажити гру на телефон з комп'ютера? Якщо все робити правильно, дотримуючись інструкції, то це можна зробити досить швидко.

Як завантажувати ігри в телефон з комп'ютера
Вам знадобиться
  • комп'ютер, телефон, шнур для з'єднання телефону з комп'ютером або Bluetooth

Для початку з'єднайте телефон з комп'ютером за допомогою шнура. Відразу повинна запуститися програма, яка допомагає комп'ютеру обмінюватися файлами з телефоном. Можливо, що вона не буде встановлена. У такому випадку вам доведеться самим її встановити. Для цього вам необхідний диск з необхідним програмним забезпеченням, який повинен додаватися або до шнура, якщо ви його купували окремо, або до телефону. Коли програма запущена, ви можете приступати до запису файлу з грою на телефон. Для цього потрібно відкрити потрібну папку телефону, якщо вона не відкрилася автоматично, через "Мій комп'ютер" (там має з'явитися новий знімний диск) і перемістити або скопіювати в неї файл з грою.

Щоб гра нормально запустилася на телефоні, потрібно точно знати, в яку папку переносити файл з грою. Такі відомості звичайно вказуються в інструкції від телефону. Коли потрібний файл з грою завантажиться на телефон, можна закрити всі папки, програму і від'єднати телефон від комп'ютера (безпечно витягти пристрій).

Також гру можна завантажити на телефон через Bluetooth. Для цього потрібно включити Bluetooth на телефоні і на комп'ютері. Встановити з'єднання, вводячи все запитувані коди (для цього підключити або телефон до комп'ютера, або комп'ютер до телефону за допомогою пошуку нового пристрою). Коли з'єднання встановлено, відкриваємо потрібний файл з грою на комп'ютері і правою кнопкою миші викликаємо контекстне меню. Шукаємо в меню пункт «Відправити», далі «Пристрій Bluetooth». Із запропонованих пристроїв вибираємо свій телефон і тиснемо «Далі».

Після цього на телефоні, потрібне підтвердити прийом даних. Гра завантажиться на телефон через кілька секунд. Те ж саме, потрібно обов'язково стежити, щоб файл завантажувався в строго певну папку, інакше у вас може просто не вийти запустити її. І ось тепер вже можна розривати з'єднання і випробувати нову гру на телефоні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: