» »

Як завантажувати ігри на КПКВласники кишенькових комп'ютерів іноді не використовують всі їх функції через те, що не знають, як встановити гру або програму. Дійсно, робота з КПК відрізняється від роботи зі стаціонарною машиною. Але це зовсім не означає, що вам потрібно буде звертатися до професіоналів. Встановити улюблену гру можна і самостійно.

Як завантажувати ігри на КПК
Вам знадобиться
  • - стаціонарний комп'ютер;
  • - кабель для з'єднання КПК і ПК або блютуз.

Увімкніть стаціонарний ПК. Скачайте і встановіть Active Sync. Якщо ви все зробили правильно, то в треї з'явиться зелений значок з двома стрілками. Для деяких кишенькових варіантів більше підходить програма Mobile Device Center. Її рекомендують і для установки на операційній системі Vista. Потім за допомогою кабелю підключіть КПК до комп'ютера. На стаціонарній машині запустіть exe-файл обраної вами гри. Якщо він заархівований, спочатку виконайте його разархивацию.

Програма запропонує вам вибрати шлях для установки. Якщо ви використовуєте стандартний варіант, то гра встановиться на стаціонарній машині. Тому потрібно вибрати КПК, а потім потрібну папку на ньому. Установку можна провести на карту пам'яті або безпосередньо на оперативну пам'ять кишенькового комп'ютера. Виберіть установку на знімний диск. Це допоможе вам зберегти ресурси. Пам'ятайте, що якщо ви витягнете карту пам'яті, то гра буде недоступна.

Продовжіть установку гру. Для цього вам потрібно буде підтвердити свій вибір місця для установки і, можливо, прийняти ліцензійну угоду. Дотримуйтесь інструкцій програми. Можливо, частина установки буде вироблятися на КПК. Вибирайте потрібну дію, програма сама продовжить роботу.

Існують exe-файли, які можна встановлювати прямо в КПК. Підключіть його до стаціонарного комп'ютера через кабель або блютуз. Скопіюйте потрібні вам файли гри і вставте їх у вибрану папку на КПК. Далі відключіть його від комп'ютера. Запустіть файл, слідуючи вказівкам програми-установника. Якщо у вас гра з розширенням. Cab, то її не потрібно розпаковувати на КПК. Просто запустіть її, і установка почнеться автоматично.

Зайдіть в пуск, виберіть встановлену гру і запустіть її. Якщо гра не запускається, поновіть драйвера і програму Microsoft. NET Compact Framework. Це вирішить проблеми, і ви зможете грати в улюблені ігри.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: