» »

Як завантажити Mail Агент на мобільний телефон«Агент» Mail.Ru - популярний інтернет-пейджер для онлайн спілкування. Портал Mail.Ru пропонує також мобільну версію програми, щоб бути на зв'язку навіть тоді, коли ви знаходитесь далеко від комп'ютера. Завантаживши «Агент» в свій телефон, ви зможете спілкуватися зі своїми друзями скрізь і завжди.

Як завантажити Mail Агент на мобільний телефон
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон з налаштованим GPRS-інтернетом.

Отримайте «Агент» по sms. Для цього перейдіть на сторінку сайту Mail.Ru, що пропонує мобільну версію програми. У відповідне поле на сторінці введіть свій телефонний номер у форматі «Код країни - код оператора - номер» та натисніть «Отримати».

Отримайте на вказаний номер телефону sms-повідомлення від Mail.Ru, що містить посилання для закачки. Перейдіть по посиланню і скачайте файл на свій мобільний телефон.

Скачайте «Агент» через сайт. Для цього відкрийте в інтернет-браузері свого телефону сторінку m.mail.ru. У розділі «Програми для телефону» виберіть «Мобільний агент з поштою і ICQ». Клацніть по цій написи-посиланню, перейдіть по ній і завантажте пропонований файл на телефон.

Встановіть «Агент» через комп'ютер. Зайдіть на сторінку Mail.Ru, що пропонує завантажити «Агент» в мобільний телефон. Виберіть операційну систему, що використовується у вашому телефоні (пропонуються Java, Symbian, Windows Mobile, IOS). Натисніть на напис, відповідну ОС вашого телефону.

Перейдіть по посиланню і скачайте пропонований файл з програмою на свій комп'ютер. Залежно від ваших уподобань та можливостей вашого телефонного апарату, перенесіть скачаний файл у телефон за допомогою USB-шнура, пристрої Bluetooth, ІЧ-порту або програми iTunes.

Універсальний спосіб, відповідний більшості телефонів - за допомогою USB. У порт телефону вставте міні-USB роз'єм, а в порт ПК - звичайний роз'єм USB-шнура. Телефон визначиться комп'ютером як флеш-накопичувач.

Виберіть опцію "Відкрити папку для перегляду файлів". Відкриється загальна папка телефону з низкою вкладених у неї папок. Зверніться до папки комп'ютера з закачаною програмою «Мобільний Агент» і натисніть «Копіювати». Потім виберіть потрібну підпапку в телефоні і натисніть "Вставити".

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: