» »

Як завантажити в ipod музикуЯк скачати музику на ipod. Лінійка культових плеєрів iPod від всесвітньо відомої компанії Apple є найбільш продаваною колекцією плеєрів у світі. Щороку плеєри iPod nano, shuffle, touch оновлюються, але незмінним залишається одне - закритість операційної системи плеєра і синхронізація музики через iTunes. Це викликає проблеми із закачуванням музики на iPod у новачків.

Як завантажити в ipod музику

iPod не визначається комп'ютером як плеєр через закритість ОС, і, отже, на нього не можна що або «вставити» з ПК, а можна тільки «копіювати» файли з пам'яті плеєра на жорсткий диск комп'ютера. Ще один нюанс: навіть якщо б це зробити було можна, наприклад, через операцію джайлбрейка на iPod touch, можливо, музика на плеєрі не стала б відтворюватись. Все тому, що Apple використовується формат музичних файлів AAC, відмовляючись від звичного MP3. Це економить місце на диску вашого iPod.

Але як же тоді закачати пісні на iPod? Для синхронізації музики з плеєром знадобиться програма iTunes. Вона абсолютно безкоштовна, має російський інтерфейс і завантажується прямо з сайту компанії Apple. Після установки iTunes, підключіть плеєр до комп'ютера. Вперше приєднаний по USB-шнуру iPod потрібно активувати в iTunes.После активації, в колонці зліва, ви побачите підключений пристрій - Apple iPod. Клацніть по ньому, і у вікні, вгорі, перейдіть на вкладку «Музика». Там же, галочками виберіть з бібліотеки iTunes на комп'ютері папки з музикою або окремі треки, які ви хочете закачати в iPod.

Щоб додати музику в бібліотеку iTunes, виберіть у верхньому меню пункт «Файл» та підпункт «Додати файл у медіатеку» або «Додати папку в медіатеку», якщо хочете додати відразу цілий музичний альбом.

Після того, як закачується на плеєр музика визначена, поверніться в головне вікно пристрою та натисніть внизу екрану клавішу «Синхронізувати». Дочекайтеся закінчення синхронізації і ви побачите, що всі треки з'явилися у вашому iPod.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: