» »

Як завантажити мелодії на НокіюЯк завантажувати мелодії. У телефоні фірми Нокіа, як і в будь-якому іншому, є можливість заповнити пам'ять телефону різними мелодіями, які стануть вашими рингтонами, сигналом будильника і просто піднімуть вам настрій при відтворенні на аудіоплеєрі. Завантажити мелодії в телефон можна кількома способами.

Як завантажити мелодії на Нокію

Завантаження мелодій за допомогою USB-шнура. Це самий зручний і легкий спосіб, але він вимагає наявності диска з програмою і USB-шнура, через який ви встановите з'єднання. Вставте в дисковод комп'ютера диск, який ви отримали, коли купили телефон. Підключіть телефон за допомогою шнура до комп'ютера. Має відкритися майстер налаштувань підключення.

Дотримуючись інструкцій майстра, встановіть програму з диска. Після цього телефон буде відображатися як ще один знімний диск. Це буде видно в меню «Мій комп'ютер».

Откроите з'явився диск, знайдіть потрібну папку і завантажте туди обрані вами мелодії. Переконайтеся, що ваш телефон підтримує відтворення тих звукових форматів, в яких записані аудіозаписи. Найбільш поширеним є формат mp3.

Безпечно від'єднайте знімний диск від комп'ютера і відключіть шнур.

Завантаження мелодій за допомогою пристрою Bluetooth, якщо воно є в вашому телефоні. Підключіть пристрій Bluetooth до комп'ютера.

Запустіть даний пристрій у телефоні та на комп'ютері. Переконайтеся, що між ними встановлено зв'язок.

Передайте музичні файли в потрібну папку в телефоні.

Завантаження мелодії за допомогою СМС. Дізнайтеся номер мобільного сервісу, який надає ваш стільниковий оператор. З'ясуйте, які формати мелодій, картинок і мобільних ігор підтримує ваш телефон. Дізнайтеся код потрібної вам мелодії і номер, за яким потрібно відправити смс-повідомлення для її отримання.

Відправте смс на короткий номер і чекайте завантаження обраної мелодії. Пам'ятайте, що вартість даної послуги на інтернет-порталі або в рекламному оголошенні вказується без урахування ПДВ, тому вона може коштувати трохи дорожче, ніж було написано. Отже, щоб поповнити ваш телефон потрібної аудіозаписом, є чимало можливостей. Виберіть підходящий варіант.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: