» »

Як закачати ігри в samsungЗавантаження ігор та програм через ПК виглядає однаково для всіх моделей стільникових телефонів. Щоб додати гру в телефон, вам потрібно тільки трохи вільного часу.

Як закачати ігри в samsung
Вам знадобиться
  • ПК, стільниковий телефон, шнур USB, програмне забезпечення.

Після того, як ви завантажили на свій комп'ютер потрібні вам ігри для телефону, вам необхідно встановити програмне забезпечення, яке дозволить передати їх на пристрій. Диск з необхідною програмою поставляється в комплекті з виробом, тому, вам не доведеться нічого шукати. Вставте диск в привід комп'ютера, після чого, виконайте установку ПЗ. Під час установки програми рекомендуємо вам залишити стандартні шляхи, які передбачені за замовчуванням. Як тільки ви встановите на комп'ютер додаток для роботи з телефоном, ви можете підключити його до ПК.

Щоб підключити телефон до комп'ютера, вставте спочатку один кінець шнура в USB-порт, а інший у відповідний роз'єм на телефоні. Системі потрібен деякий час, щоб визначити новий пристрій. Після того, як пристрій буде визначено, активуйте додаток для роботи з телефоном, двічі клікнувши по відповідному ярлику.

У занедбаному додатку знайдіть папку, в якій зберігаються гри. У вікні зліва відкрийте розділ, де у вас знаходиться скачана гра, і перетягніть її в папку з іграми телефону. Не виймайте пристрій від комп'ютера до тих пір, поки передача файлів не буде повністю завершена. Як тільки гра буде встановлена ​​на ваш телефон, ви зможете зайти в неї через відповідний розділ електронного меню пристрою.

Якщо ви завантажуєте ігри на телефон безпосередньо з інтернету, встановлення додатка буде виконана в автоматичному режимі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: