» »

Як закачати книгу в iphoneФункціональне і зручний пристрій iphone дуже швидко завоювало популярність серед любителів електронних гаджетів в багатьох країнах світу. Цей телефон з практичним екраном дозволяє читати навіть об'ємні тексти, а значить, його легко можна використовувати в якості своєрідного аналога електронної книги. На сьогоднішній день існує безліч спеціальних програм, що дозволяють завантажити книгу в iphone і читати її з монітора пристрою.

Як закачати книгу в iphone

  • Самою зручною програмою-«читалкою» для iphone по праву вважається програма під назвою «Books.app». Завантажити таку програму можна з офіційного сайту розробника. Там же можна знайти докладну покрокову інструкцію з використання програми, в якій розписані всі нюанси експлуатації iphone в якості електронного пристрою для читання.
  • Для того щоб закачати книгу в iphone, знадобиться будь-який доступний файл-менеджер (наприклад, добре зарекомендувала себе програма iFantastic (використовується для завантаження файлів з комп'ютерів, на яких встановлена ​​операційна система Mac OS). Якщо на вашому комп'ютері встановлена ​​операційна система Windows, можете скористатися програмою Brickr. Ці файл-менеджери зарекомендували себе з кращого боку, тому досить часто використовуються для заливки текстових документів у iphone. Для того щоб за допомогою файл-менеджера закачати книгу в iphone, необхідно зайти в папку / var / root / Media / EBooks і залити туди обраний текстовий документ (формат - ТХТ або HTML). Книги в такому форматі завжди можна знайти і скачати в мережі інтернет (багато з них є у вільному (безкоштовному) доступі). Зберігати тексти необхідно в форматі UTF-8 (кодування вибирається в настройках самої програми).
  • Для закачування книг на iphone за допомогою будь-якого файл-менеджера доцільно скористатися роз'ємом USB. Вибір файл-менеджера при цьому залишається за користувачем. З безкоштовних файл-менеджерів найбільшою популярністю користується програма DiskAID. Крім закачування книг з комп'ютера через USB, iphone увазі ще й закачування книг безпосередньо з мережі інтернет (доступ через iphone). При бажанні можна скористатися також можливостями мережі wi-fi, і завантажувати книги на iphone з персонального комп'ютера, не використовуючи при цьому USB-кабель.
  • Автор: Максим Привалов
    Рекомендуємо почитати:
    Коментарі: