» »

Як закачати програму з комп'ютера в телефонСучасні смартфони і комунікатори можуть самостійно розпаковувати і встановлювати деякі програми. На жаль, порівняно старі моделі мобільних телефонів вимагають наявності спеціальних утиліт для установки програм.

Як закачати програму з комп'ютера в телефон
Вам знадобиться
  • - PS Suite;
  • - кабель.

Для початку виберіть утиліту, за допомогою якої ви будете завантажувати програми в мобільний телефон. Найчастіше використовують утиліти PC Suite. Їх розробили виробники мобільних телефонів. Утиліти PC Suite відмінно виконують необхідні завдання. Скачайте версію програми, потрібну для вашого стільникового телефону.

Встановіть утиліту PC Suite і запустіть цю програму. Увімкніть мобільний телефон і з'єднайте його з USB-портом комп'ютера або ноутбука. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати бездротовий канал зв'язку, то активуйте мережу BlueTooth в телефоні і виконайте пошук пристроїв з ПК. Обов'язково виберіть пункт PC Suite в меню телефону.

Дочекайтеся появи повідомлення "Підключений телефон» в меню програми PC Suite. Відкрийте пункт «Установка програм». Скачайте потрібну програму в форматі jar або jad. Варто відзначити, що деякі телефони можуть запускати jar-файли, які були просто скопійовані в пам'ять мобільника.

У меню «Установка програм» натисніть кнопку «Огляд» і виберіть недавно скачаний файл. Підтвердіть завантаження файлу, натиснувши потрібну кнопку на клавіатурі мобільного телефону. Після виконання даної процедури закрийте програму PC Suite. Вимкніть мобільник від комп'ютера, виконавши безпечне вилучення пристрою.

Запустіть встановлене додаток і перевірте його працездатність. Для установки програми з форматом jar підключіть телефон до ПК і виберіть пункт USB-накопичувач. Скопіюйте необхідні файли на карту пам'яті мобільного пристрою.

Вимкніть мобільний від ПК. Перемістіть jar-файли на телефон. Спробуйте запустити програму. Якщо телефон не визначив нову програму, то повторіть спробу завантаження за допомогою утиліти PC Suite.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: