» »

Як закачати програми з комп'ютера на телефон SamsungДля встановлення програм на мобільний телефон зазвичай використовують ноутбук або стаціонарний комп'ютер. Це дозволяє заощадити кошти, що витрачаються на оплату інтернет-трафіку при стрибку додатків з мобільного телефону.

Як закачати програми з комп'ютера на телефон Samsung
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - Samsung PC Studio.

Спочатку знайдіть скачайте програму, за допомогою який ви будете здійснювати синхронізацію мобільного телефону з комп'ютером. Якщо ви використовуєте телефон фірми Samsung, то скачайте додаток PC Studio. Встановіть цю програму і перезавантажте комп'ютер.

Запустіть цю програму і підключіть ваш мобільний телефон до комп'ютера, використовуючи спеціальний кабель. Якщо у вас немає USB-шнура, то скористайтеся BlueTooth-адаптером для комп'ютера, щоб здійснити підключення ПК до мобільного телефону. Врахуйте, що швидкість передачі даних по мережі BlueTooth значно нижче, ніж при кабельному підключенні.

Зачекайте, поки програма визначить ваш телефон. Тепер скачайте потрібні вам програми. Пам'ятайте про те, що формат цих файлів має бути jar. Відкрийте меню Manage Files. Виберіть папку в телефоні, в яку необхідно встановити потрібні програми. Зазвичай для цього використовуються спеціальні розділи пам'яті телефону. Скопіюйте в неї jar-файли.

Тепер вимкніть мобільний телефон від комп'ютера. Спробуйте запустити встановлені додатки. Повторіть процедури підключення телефону до комп'ютера та копіювання файлів для встановлення нових програм.

Якщо вам потрібно створити резервну копію записної книжки, то після запуску програми Samsung PC Studio відкрийте меню Manage contacts and more. Виберіть пункт Save Contacts і почекайте, поки завершиться створення копії вашої телефонної книги.

Якщо ви хочете використовувати мобільний телефон для підключення комп'ютера до інтернету, то відкрийте меню Manage Internet connections. Виконайте налаштування підключення до інтернету. Параметри, які потрібно задати в меню,, залежать тільки від вашого оператора. Зазвичай виконують настройку аналогічну тій, яку ви використовуєте для прямого підключення телефону до інтернету.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: