» »

Як закачувати музику з комп'ютера на телефон NokiaNokia - одна з найпопулярніших марок мобільних телефонів. Якісні програвачі, вбудовані у всі лінійки Nokia, забезпечують меломанам можливість насолоджуватися прослуховуванням улюбленої музики прямо зі свого телефону. Для цього треба лише закачати її на свій мобільний телефон.

Як закачувати музику з комп'ютера на телефон Nokia
Вам знадобиться
  • - встановлене на комп'ютер ПЗ від Nokia;
  • - USB-шнур;
  • - комп'ютер, оснащений карт-рідером;
  • - пристрій Bluetooth.

Встановіть на свій комп'ютер необхідне для синхронізації додаток від Nokia. Запустіть інсталяційний диск, який входить в комплект з телефоном, і встановіть програму, згідно спливаючим на вашому комп'ютері інструкціям. Після установки ПО підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB - шнура, що входить в комплект.

У контекстному меню виберіть пункт «Сумний диск». Відкрийте папку з файлами вашого телефону через «Мій комп'ютер». Обрану на комп'ютері музику скидайте в папку «Sound». Після цього відключіть свій телефон від комп'ютера і обновіть фонотеку програвача, щоб усі нові файли відображалися в плейлисті.

Зберігайте музику на карту пам'яті телефону, використовуючи карт-рідер. Для цього акуратно витягніть карту пам'яті з телефону і вставте її у відповідне гніздо карт-рідера комп'ютера. Вміст карти пам'яті можна буде відкрити через провідник.

У папці «Мій комп'ютер» знайдіть значок знімного диска і відкрийте його. Музику потрібно зберігати в папці «Sound», для цього просто копіюйте туди потрібну вам музику так само, як і на будь-який інший знімний носій. Потім витягніть карту пам'яті з комп'ютера і вставте її в телефон.

Використовуйте функцію Bluetooth. Для цього включіть Bluetooth на своєму телефоні і на комп'ютері. У списку доступних пристроїв, який відображається в папці Bluetooth на вашому комп'ютері, знайдіть телефон і налаштуйте синхронізацію даних. Після цього пам'ять телефону буде відображатися в списку Bluetooth, як звичайна папка з файлами. Перенесіть в цю папку обрані музичні файли з фонотеки вашого комп'ютера.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: