» »

Як залити файли в айфонЗаливка (закачування, установка) користувача файлів на iPhone може бути виконана тільки на пристрої з попередньо виробленої процедурою jailbreak, що відкриває повний доступ до файлової системи гаджета. Версії jailbreak залежать від моделі конкретного iPhone, але залишаються абсолютно безкоштовними і вільно поширюваними.

Як залити файли в айфон
Вам знадобиться
  • - Cydia;
  • - Cyberduck або WinSCP;
  • - DiskAid;
  • - Samba.

Розкрийте пункт "Налаштування" на домашній сторінку iPhone і перейдіть в пункт Wi-Fi.

Вкажіть використовувану бездротову мережу і запам'ятайте IP-адресу пристрою.

Перейдіть в розділ «Основні» і виберіть пункт «Автоблокування».

Застосуйте прапорець на полі ніколи і закрийте програму «Настройки».

Перейдіть в розділ Manage безкоштовного магазину додатків Cydia і виберіть пункт Packages.

Переконайтеся в тому, що додаток OpenSSH встановлено. При необхідності установки використовуйте розділ Networking вузла Sections для визначення та встановлення потрібного додатку.

Скачайте і встановіть на комп'ютер програму Cyberduck (для Mac OS) або WinSCP (для комп'ютерів, що працюють під управлінням операційної системи Windows).

Запустіть встановлену програму на комп'ютері і вкажіть команду Open Connection.

Введіть значення IP-адреси мобільного пристрою в поле Server і вкажіть значення root у полі Username діалогового вікна програми.

Виберіть стандарт пароля alpine в поле Password і натисніть кнопку Connect для встановлення з'єднання.

Дочекайтесь появи повідомлення програми про створення (зміну) ключа SSH і натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору.

Перенесіть необхідні файли на iPhone або скористайтеся можливістю редагування прав доступу до обраним додаткам.

Використовуйте файловий менеджер DiskAid при неможливості установки бездротового з'єднання Wi-Fi для виконання перенесення необхідних даних з комп'ютера на iPhone. Програма існує у версіях для Mac OS і Windows OS.

Встановіть на свій мобільний пристрій jailbreak-твік Samba з репозітроя BigBoss, активирующее стандартний мережевий протокол Windows (SMB) для можливості відображення iPhone в списку мережевих пристроїв без залучення додаткового програмного забезпечення (тільки для Windows OS).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: