» »

Як заплатити за телефон через мобільний банкОплата телефону мобільний банк. Клієнти Ощадбанку Росії, у яких підключена послуга «Мобільний банк», без проблем можуть переводити гроші зі своїх пластикових карт на рахунки стільникових операторів. Щоб здійснити платіж, вам, крім грошей на банківській карті, знадобиться запам'ятати правила формування SMS-запитів на номер 900 або встановити на свій стільниковий телефон додаток «Мобільний банк».

Як заплатити за телефон через мобільний банк

Перекажіть гроші на рахунок телефону, до номера якого прив'язана послуга «Мобільний банк», SMS-повідомленням на номер 900 у вигляді:

сумма_платежа NNNN, де NNNN - останні 4 цифри номера банківської картки, з рахунку якої ви хочете здійснити платіж. Сума платежу вказується цифрами в рублях (копійки не переводяться).

Подивіться приклад такого SMS:

250 0876.

Якщо у вас зареєстрована всього одна банківська карта або вам все одно, з якого рахунку будуть переведені гроші, номер картки ви можете не писати. Просто вкажіть бажану суму платежу цілим числом. Провести таким способом на рахунок телефону можна від 100 до 10 000 р.

Перекажіть гроші на будь-який інший мобільний номер за допомогою SMS-повідомлення на номер 900 у вигляді:

Tel номер_телефона сумма_платежа NNNN, де NNNN - 4 останніх цифри номера банківської картки.

Цей реквізит можна не вказувати (див. вище). Номер телефону пишеться в 10-значному форматі, тобто без цифр «7» або «8». Сума платежу вказується цілим числом в рублях. Мінімальний платіж - 100 р. Максимальний платіж за один раз - 300 р. У день можна перераховувати на номера, не зареєстровані в системі «Мобільний банк», не більше 1000 р.

Як заплатити за телефон через мобільний банк
Подивіться приклад такого SMS:

Тel 9095671234 300 0876.

Замість Tel можна використовувати інші команди: Оplata, Pay, Phone, «Телефон», «Плати», «Платіж» і т.д. Список допустимих слів ви можете знайти в пункті 8.2 Посібника з використання «Мобільного банку» http://www.sbrf.ru/common/img/uploaded/files/pdf/mob_ruk2.pdf.

Встановіть на свій телефон додаток «Мобільний банк». Посилання на скачування для своєї моделі телефону ви знайдете на сторінці сайту Ощадбанку Росії http://www.sbrf.ru/moscow/ru/person/dist_services/mobile_bank/ в розділі «Додаткові можливості». Ця програма сама формуватиме SMS-запити на номер 900, вам же залишиться просто вибирати потрібні операції по картах, використовуючи зрозумілий інтерфейс програми.

Як заплатити за телефон через мобільний банк
Встановіть при першому запуску програми пароль для доступу в меню. Внесіть в список банківські картки, якими ви хочете керувати через «Мобільний банк». Для цього в меню виберіть пункт «Карти» і зробіть перехід: «Мої карти» - «Додати». Введіть 4 останні цифри номера карти, вкажіть її тип і, якщо хочете, задайте ім'я власне.

Як заплатити за телефон через мобільний банк
Перекажіть гроші з картки на рахунок мобільного телефону. Для цього в меню «Платежі» зробіть перехід: «Мої платежі» - «Додати» - «Стільниковий зв'язок».

Як заплатити за телефон через мобільний банк
Виберіть оператора стільникового зв'язку. На сторінці, вкажіть назву для шаблону, якщо ви маєте намір робити переклади на даний номер регулярно. Якщо ні - залиште це поле порожнім. Введіть номер телефону, рахунок якого ви хочете поповнити. Введіть суму платежу та призначте банківську картку, з якої буде проведена оплата. Натисніть на кнопку ОК.

Як заплатити за телефон через мобільний банк
Перевірте введені реквізити у вікні. Якщо все вірно, підтвердіть платіж, натиснувши на кнопку ОК. Якщо щось не так, натисніть на кнопку «Скасувати».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: