» »

Як зарядити акумулятор мобільникаВажко уявити собі сучасне життя без мобільних телефонів, ними користуються школярі, бізнесмени та пенсіонери. Для того щоб завжди залишатися на зв'язку зі своїми близькими, треба стежити за рівнем заряду акумулятора телефону і вчасно заряджати мобільник.

Як зарядити акумулятор мобільника
Вам знадобиться
  • - зарядний пристрій для телефону;
  • - USB-кабель з міні-роз'ємом для телефону;
  • - універсальний зарядний пристрій.

При наявності штатного зарядного пристрою, що поставляється в комплекті з телефонним апаратом, підключіть його штекер в роз'єм телефону. Вилку пристрою включіть в розетку електромережі. Почнеться зарядка акумулятора телефону, при цьому на екрані апарата буде видно зміна рівня заряду.

Використовуйте для зарядки акумулятора комп'ютер. Вимкніть телефон. Вставте міні-USB-роз'єм в порт мобільного, а роз'єм звичайного розміру підключіть до порту ПК стороною, на якій немає насічок. Екран телефону спалахне, показуючи підключення. Телефон при цьому почне заряджатися.

Зарядіть акумулятор за допомогою універсального зарядного пристрою, званого в народі "жаба". Воно підходить для зарядки різних моделей мобільних телефонів. Відкрийте пластиковий тримач і вставте в зарядний пристрій акумулятор. Підведіть до контактів акумулятора вусики від зарядного пристрою. Підключіть пристрій до мережі 220 Вольт.

Зарядіть телефон за допомогою «нерідного» блоку живлення (зарядного пристрою від будь-якого телефону). Відріжте у зарядного пристрою штекер, який вставляється в роз'єм телефону. Акуратно розріжте навпіл ізоляційний шнур, провівши по дроту ножем уздовж. Стягніть ізоляційної шнур вниз, щоб оголити два проводка червоного і синього кольору.

Огляньте акумулятор телефону. Знайдіть на ньому позолочені контакти і знаки «+» і «-». Підключіть червоний проводок до знаку «-», синій - до «+». Будьте обережні, тому що при неправильному під'єднанні ви можете отримати несильний удар струмом. Акуратно, намагаючись не роз'єднати дроти і акумулятор, обмотайте дроти скотчем, щоб не тримати конструкцію в руках. Увімкніть зарядний пристрій у мережу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: