» »

Як зарядити акумулятор телефонуБез мобільного телефону складно уявити собі життя. Середньостатистична людина здійснює і приймає по кілька дзвінків на день. А що робити, якщо у відповідальний момент сів акумулятор, або улюблений кіт перегриз дріт зарядного пристрою? Або, наприклад, в мобільнику несправне гніздо зарядного пристрою? Для таких ситуацій існують виходи.

Як зарядити акумулятор телефону

Якщо у вас несправне зарядний пристрій. У цьому випадку можна зарядити телефон за допомогою USB кабелю комп'ютера, деякі моделі підтримують таку функцію. Якщо ні, вам може допомогти автомобільний зарядний пристрій, який працює від прикурювача. Якщо і його немає під рукою чи ні автомобіля - можна скористатися універсальним зарядним пристроєм типу "жаба". Воно допоможе навіть у тому випадку, якщо у вашого телефону зламалося гніздо зарядки. Для того щоб ним скористатися, необхідно витягнути акумулятор мобільного телефону і, відповідно до інструкції, встановити його в «жабу».

Якщо зарядки не виявилося в дорозі, а ви чекаєте дзвінка. У такому випадку можна вдатися до екстремального способу, і спробувати зарядити акумулятор телефону за допомогою звичайних батарейок. Для цього вам знадобиться 4 пальчикових батарейки або одна, напругою не менше 5 Вольт. Найпростіший спосіб: послідовно з'єднати батарейки, витягнути акумулятор з телефону та за допомогою двох проводів, поєднати «плюс» і «мінус» батарей, відповідно, з «плюсом» і «мінусом» акумулятора. Більш складний спосіб: в ланцюг на «плюс» батарей додайте резистор опором 2 Ома. А замість звичайного дроту використовуйте штекер від зарядки вашого мобільника. У цьому випадку імпровізована зарядка вставляється прямо в гніздо мобільного телефону.

Якщо телефон необхідно оживити буквально для одного дзвінка, в цьому випадку вам може допомогти один експериментальний спосіб. За деякими даними, він працює на певних моделях телефонів Nokia і Sony Ericcson. Трохи збільшити час роботи акумулятора, можна набравши комбінацію # 3370 # або * 4720 # на вашому мобільному телефоні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: