» »

Як витягти сім-карту з пристроюПо суті, сім-карта - мініатюрний комп'ютер з мікропроцесором, який управляється командами, переданими натисканням кнопок клавіатури телефону. Цей пристрій також дозволяє ідентифікувати ваш телефонний апарат. З його допомогою абонент отримує можливість робити дзвінки, передавати й одержувати повідомлення, використовувати додаткові послуги. Як і всяке пристрій, карта може зламатися. Крім того, її іноді потрібно замінити. Відповідь на питання, як витягти сім-карту, залежить від типу вашого телефону.

Як витягти сім-карту з пристрою

У комплект смартфонів компанії Apple: iPhone і iPad входить спеціальний інструмент для вилучення лотка сім-карти. В крайньому випадку, якщо його не виявилося під рукою, замініть його звичайної канцелярською скріпкою. Для цього необхідно розігнути один її кінець. У iPhone на верхньому торці знайдіть невеликий отвір і вставте кінчик скріпки або спеціального ключа в нього, злегка натисніть - сім-карта випаде з телефону.

Щоб витягти сім-карту з iPad, покладіть смартфон на передню панель. На бічній панелі знайдіть отвір і вставте інструмент для вилучення сім-карти в нього під кутом близько 45 градусів. Введіть інструмент до упору - лоток частково висунеться, потягніть його до кінця і вийміть її.

Перед тим як витягти сім-карту зі звичайного телефону, вимкніть його. Окрема кнопка-вимикач є тільки у моделей компанії Nokia. Розблокуйте телефон і натисніть на цю кнопку, яка зазвичай знаходиться на верхньому торці. Телефони решти виробників вимикаються, якщо потримати в натиснутому стані кнопку, на якій зображена телефонна трубка червоного кольору.

Зніміть задню кришку телефону. Під нею знаходиться акумулятор. Акуратно витягніть його, підчепивши пальцем. Під акумулятором ви побачите сім-карту, закріплену в своєму гнізді. Кріпиться вона по-різному, огляньте уважно пристрій кріплення, щоб при витяганні сім-карти не пошкодити його. Іноді в телефонах використовуються притискні рамки, решітки. Визначте візуально, як знімається клямка, і витягніть сім-карту.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: