» »

Як використовувати стільниковий як модемСтільниковий телефон - це не тільки зручний засіб для спілкування. Він вміщує в себе ще багато корисних функцій: годинник, калькулятор, записна книжка, будильник, ігри, плеєр. І це далеко не все. Ну а використання стільникового телефону як модему - чудова можливість виходити в інтернет практично скрізь.

Як використовувати стільниковий як модем
Вам знадобиться
  • -стільниковий телефон;
  • -комп'ютер;
  • -кабель для підключення телефону до комп'ютера (Bluetooth або інфрачервоний порт);
  • -драйвер для телефону.

Зателефонуйте оператору зв'язку і попросіть надіслати автоматичні настройки для підключення GPRS-інтернету (якщо він у вас не підключений) і налаштування для того, щоб використовувати телефон як модем. Уточніть вартість трафіку і всі можливі знижки на мобільний інтернет. Виберіть відповідні умови. Обов'язково підключіть GPRS, для цього збережіть повідомлення, надіслане оператором зв'язку, і перезавантажте телефон. Інші настройки поки не використовуйте, вони будуть потрібні вам пізніше.

Знайдіть спеціальні драйвера для стільникового телефону. Можливо, вони йшли з ним в комплекті. Встановіть драйвера на комп'ютер і перезавантажте його. Або підключіть телефон і вкажіть їх місцезнаходження, тоді установка піде в автоматичному режимі.

Встановіть з'єднання телефону з комп'ютером. Для цього можна використовувати кабель, Bluetooth або інфрачервоний порт (в цьому випадку покладіть телефон так, щоб пристрої були майже з'єднані і не прибирайте його, інакше зв'язок буде втрачена). Запишіть настройки, які вам надіслав оператор зв'язку. Налаштуйте телефон для роботи з комп'ютером. Найчастіше, він сам пропонує необхідні дії. У період роботи із стільниковим через комп'ютер він не приймає дзвінки і смс.

Виконайте все, що було написано в повідомленні від оператора зв'язку. Створіть підключення до інтернету в комп'ютері з необхідними параметрами (все це є в надісланому смс). Не забудьте вказати країну, в якій ви знаходитеся. Це буде запропоновано при створенні підключення. Вимкніть в налаштуваннях комп'ютера всі оновлення, які він може завантажувати, автозавантаження сторінок і всі картинки на сайтах. Швидкість буде дуже низька, якщо ви залишите все без змін.

Надішліть ярлик створеного з'єднання на робочий стіл. Натисніть на нього два рази лівою клавішею миші. Введіть логін і пароль, вказані в повідомленні від оператора зв'язку. Натисніть Ок. Запустіть браузер і користуйтеся інтернетом.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: