» »

Як качати з комп'ютера на телефонЩоб передати певну інформацію з комп'ютера на телефон, вам достатньо володіти мінімальним набором аксесуарів для цього. Будь то музика, відео або ж мобільні ігри, ви зможете передати їх на свій телефон без будь-яких складнощів.

Як качати з комп'ютера на телефон
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, стільниковий телефон, кардрідер, USB-шнур (дата-кабель).

Передача файлів з комп'ютера на телефон з використанням USB-шнура (дата-кабелю). Якщо ви звернете увагу на комплектацію свого стільникового телефону, ви виявите дата-кабель, а також CD-диск. Саме ці аксесуари в подальшому дозволять вам працювати з телефоном через комп'ютер. Встановивши програмне забезпечення з диска, ви зможете закачувати на свій мобільник програми, ігри, а також мультимедіа файли.

Вставте в дисковод вашого комп'ютера диск з програмним забезпеченням телефону. Підключіть мобільник до комп'ютера за допомогою дата-кабелю. Як тільки диск завантажиться, встановіть на ПК необхідні програми. Після встановлення програм перезапустіть систему. Повторний запуск комп'ютера налаштує правильну роботу інстальованих додатків. Система установки автоматично створить ярлик програми на робочому столі. Запустіть ярлик, таким чином, ви опинитеся в головному меню програми.

Перебуваючи в головному меню, виберіть папку, в яку ви бажаєте закачати файли (музика, відео тощо). Відкривши потрібну вам папку, перетягніть в неї файли. По закінченню завантаження вимкніть телефон від комп'ютера. Тепер ви зможете знайти закачані файли в тому розділі, в який вони були завантажені раніше.

Також ви можете закачати файли на телефон, використовуючи кардрідер. Даний пристрій дозволяє працювати на ПК з флеш-картами. Якщо у вас немає вбудованого кардрідера, купіть собі зовнішній і підключіть його до комп'ютера.

Вставте флеш-карту вашого телефону в кардрідер. Відкрийте папку флешки і завантажте в потрібний каталог необхідні файли. По закінченню роботи витягніть пристрій. Завантажені файли будуть доступні на телефоні в розділі флеш-карти.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: