» »

Як на Самсунг поставити мелодію на повідомленняНа більшості сучасних моделей мобільних телефонів можливо встановлювати мелодії, які інформуватимуть власника про вхідні дзвінки й повідомлення. Якщо ви - власник телефону Самсунг, і вас не влаштовує звукове сповіщення про повідомлення, можна самостійно поміняти мелодію на більш приємну.

Як на Самсунг поставити мелодію на повідомлення
Вам знадобиться
  • - спеціальна програма для створення рингтонів;
  • - USB-шнур;
  • - пристрій Bluetooth.

Виберіть на комп'ютері мелодію формату mp3, wav, wma, aac, xmf, amr, midi, imy, mmf або m4a, яку ви б хотіли встановити на повідомлення. При необхідності переконвертує (змініть формат) аудіозаписи на той, який буде читатися телефоном.

Якщо ви встановите в якості сигналу про новий повідомленні пісню, вона буде відтворюватися цілком, що буває незручним. Та й заряд батареї швидко зменшиться, якщо на сигнал поставлена ​​ціла мелодія. Ображати мелодію до потрібного розміру, використовуючи онлайн-сервіс. Дотримуйтесь наведених інструкцій на сайті, щоб наприкінці отримати фрагмент з пісні.

Скопіюйте аудіофайл в папку «Звуки» на телефон через USB-шнур або Bluetooth з'єднання. Відкрийте меню телефону, виберіть «Мої файли» і відкрийте «Звуки». Запустіть програвання мелодії, яку ви хочете встановити. Внизу екрана з'явиться кнопка з трьома крапками. Натисніть на неї і в меню виберіть «Встановити як». Далі натисніть на рядок «Мелодія повідомлення». Рінгтон буде встановлений.

Встановіть мелодію безпосередньо з меню контактів. Відкрийте список контактів, виберіть «Властивості контакту», якщо ви хочете поставити особливу мелодію повідомлення від якої людини. Далі виберіть «Додати нове поле» і потім «Мелодія повідомлення». У цьому підрозділі вам необхідно вибрати «Особлива мелодія» і встановити той аудіофайл, який ви хочете чути, отримуючи SMS-повідомлення від контакту.

Поставте рінгтон через «Профілі» на Samsung. Відкрийте їх («Профілі» знаходяться в настройках), виберіть потрібний профіль «Звичайний» у верхньому правому кутку і натисніть на трикутник. Виберіть «Нові повідомлення». Поставте бажану мелодію.

Перевірте установку мелодії, попросивши друга написати вам повідомлення, або напишіть собі самі безкоштовне повідомлення з сайту вашого мобільного оператора.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: