» »

Як на телефон встановити WindowsІснує кілька способів установки операційної системи Windows Mobile на телефон, що дозволяють виконати цю процедуру як на самому пристрої, так і через настільний комп'ютер.

Як на телефон встановити Windows

Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Active Sync (для Windows версії XP) або Mobile Device Center (для Windows версій Vista і 7). Додаток вільно поширюється в інтернеті і може бути завантажено з офіційного сайту корпорації Microsoft.

Використовуйте CAB-файли для установки ОС Windows Mobile на самому телефоні. Для цього просто перенесіть архів у телефон будь-яким зручним методом - за допомогою програми файлового менеджера або при підключенні апарата до комп'ютера - і розпакуйте його. Запустіть виконуваний файл програми і вкажіть місце збереження. Знайдіть ярлик встановленої програми в меню «Пуск». Зверніть увагу на те, що інсталяційний файл буде видалений в автоматичному режимі. При необхідності збереження цього файлу необхідно змінити його параметри на «тільки читання».

Завантажте на комп'ютер інсталяційні файли останньої версії ОС Windows Mobile з офіційного сайту корпорації Microsoft і збережіть їх у будь-якому зручному місці для установки через ПК. Підключіть телефон до комп'ютера і переконайтеся в тому, що резервна копія персональних даних, що зберігаються на телефоні, створена. Запустіть виконуваний файл з розширенням. Exe і підтвердіть свою згоду з умовами інсталяції у вікні запиту системи. Виконайте рекомендації майстра і дочекайтеся завершення установки. Процес майже повністю автоматизований і не вимагає участі користувача.

Здійсніть примусову установку Windows Phone Mango на телефон (за наявності вже встановленою ОС Windows Mobile). Для цього підключіть телефон до комп'ютера і запустіть додаток Zune. Розкрийте головне меню апарату і перейдіть в пункт «Настройки». Виберіть команду «Оновити» і встановіть пропоноване оновлення.

Вкажіть будь-який інший пункт меню і повторіть натискання кнопки Update. Відразу після цього порвіте інтернет-з'єднання і дочекайтеся появи повідомлення додатки Zune про доступність оновлення. Відновіть інтернет-підключення і продовжите процес установки. Ще раз дочекайтеся повідомлення про доступність оновлення і інсталюйте його. Додаток Zune зробить установку Mango в автоматичному режимі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: