» »

Як на телефоні відкрити pdfPDF є абсолютним лідером серед форматів документів, що використовуються у разі якщо файл призначений для читання і друку. Нерідко виникає необхідність ознайомитися з яким-небудь документом, коли під рукою немає комп'ютера, але є мобільний телефон. Для читання pdf на телефоні використовуйте один з декількох простих варіантів.

Як на телефоні відкрити pdf

Практично половина стільникових телефонів, що випускаються зараз, є або смартфонами або комунікаторами. Як правило, в них закладений необхідний набір програм, серед яких і ті, які дозволяють читати файли формату pdf. У цьому випадку все, що вам потрібно - це скопіювати файл на мобільний за допомогою дата-кабелю, інфрачервоного порту або Bluetooth-з'єднання. У разі ж якщо це не так, скачайте і встановіть на телефон програму для читання pdf. Завантажуючи інсталяційний файл, переконайтеся, що він підходить саме для операційної системи, яка встановлена ​​на вашому телефоні.

Якщо ж ваш мобільний не є ні смартфоном, ні комунікатором, використовуйте java-додатки, що дозволяють читати pdf-файли на телефоні, наприклад, Mobile PDF. Скачайте його, перейшовши за посиланням http://smpda.com/midlets/MobilePDF_v.1.0.0.zip, після чого розпакуйте на комп'ютері архів і відправте на мобільний, використовуючи один із способів, описаних в кроці № 1. Після цього скопіюйте pdf-файл на ваш стільниковий і відкрийте його за допомогою додатка Mobile PDF.

Використовуйте ABBYY FineReader для конвертації pdf в формат txt або doc. Запустіть програму, після чого додайте файл pdf в робочу область програми і запустіть процес розпізнавання, попередньо обравши мову документа і розташування тексту в кінцевому файлі. По завершенню розпізнавання передайте отриманий результат в документ MS Word і збережіть його.

За допомогою додатка TequillaCat BookReader конвертує отриманий документ в java-додаток. Виберіть розмір і колір шрифту, а також колір фону, після чого запустіть конвертацію. Скопіюйте отримані файли на стільниковий телефон, після чого запустіть їх. Ви зможете читати інформацію, що міститься у вихідному pdf-файлі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: