» »

Як безкоштовно виграти телефонВам хочеться стати власником нового ультрамодного телефону, а коштів на купівлю апарата немає? Спробуйте виграти мобільник в одному з безкоштовних розіграшів. Вам може посміхнутися удача.

Як безкоштовно виграти телефон

Якщо ви зареєстровані в соціальних мережах, напевно хоч раз помічали, що там досить-таки часто проводяться розіграші стільникових телефонів. Мета такої безкоштовної роздачі телефонів - розкрутити ту чи іншу групу, набрати в неї побільше учасників. Для того щоб взяти участь у розіграші, необхідно приєднатися до групи і дотримати умови конкурсу - звичайно потрібно розмістити свою фотографію в спеціально відведеному альбомі або написати віршик чи слоган для групи. Набрав більшу кількість плюсів від відвідувачів виграє мобільний телефон.

Напередодні масового випуску на споживчий ринок нової моделі телефону компанія-виробник зазвичай влаштовує розіграші декількох екземплярів. Влаштовуються такі розіграші для залучення додаткової уваги потенційних покупців до ще не відомому товару. Мінус таких акцій в тому, що відсоток переможців від загального числа учасників, як правило, буває досить малий, тому як завдяки рекламі в ЗМІ їх буває 70-100 тисяч. А розігруються максимум 10-20 телефонних апаратів.

Виробники таких товарів, як чіпси, сухарики і газована вода, постійно влаштовують розіграші стільникових телефонів. Умови акції звичайно гранично прості: ви зберігаєте і надсилаєте декілька етикеток / кришечок від лимонаду / упаковок і за це отримуєте можливість брати участь у безпрограшній лотереї, оскільки, якщо вам не дістанеться телефон, ви обов'язково отримаєте небудь втішний приз - кухоль, рюкзак і т . д.

Інтелектуалам сподобається можливість виграти телефон в інтернет-або ТВ-вікторині. Надавши правильні відповіді на всі питання і зареєструвавшись в якості учасника, ви можете виграти телефон. Імовірність отримання призу достатньо велика, тому що мало хто володіє достатніми знаннями, щоб відповісти правильно і не помилитися ні в одному питанні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: