» »

Як знайти адресу по телефону в КазаніЩоб знайти людину, що проживає в Казані, маючи його номер телефону, можна скористатися деякими електронними довідниками мережі інтернет або вдатися до доступним offline способам.

Як знайти адресу по телефону в Казані
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - телефон.

Зайдіть на сайт telpoisk.com. Виберіть місто (Казань), в якому проживає цікавить вас особа, введіть в поля пошукового інтерфейсу ресурсу відомий вам номер телефону, а потім натисніть кнопку "Шукати". Якщо в базі програми містяться цікавлять вас відомості, вони з'являться на екрані вашого комп'ютера через кілька секунд.

Скористайтеся можливостями електронного телефонного довідника «ДубльГіс». Його можна скачати з інтернету і встановити на комп'ютер, крім того, дана програма надає можливість працювати в режимі online і має версію для мобільних телефонів. У довіднику «ДубльГіс» міститься інформація по всіх великих містах РФ, а також країнам Італії та Казахстану.

Виберіть потрібний вам місто в програмі «ДубльГіс», потім в параметрах пошуку відзначте «Пошук за номером телефону», введіть у запропоновану рядок телефонний номер і натисніть «Шукати». Результат з'явиться через кілька секунд, причому шукане місце буде зазначено на карті.

Зателефонуйте за номером телефонної довідкової служби Казані 09 або 090 (при скоюване дзвінку з мобільного телефону). Назвіть черговому оператору наявний у вас номер і попросіть допомогти вам знайти по ньому адресу.

Якщо ви здійснюєте пошук людини в Казані за номером мобільного телефону, зверніться до найближчого представництва оператора стільникового зв'язку, який обслуговує шуканого абонента. Дізнайтеся у фахівців офісу, яким чином ви можете отримати необхідну для вас інформацію. Якщо вам буде запропоновано підключення таких послуг, як, наприклад, «шпигун» або «локатор», майте на увазі, що вони дають лише приблизну інформацію про місцезнаходження людини в якийсь певний проміжок часу. Причому використання таких послуг можливо лише з дозволу того об'єкта, за яким буде встановлено спостереження.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: