» »

Як знайти мобільний через супутникВизначити, де знаходиться в даний момент мобільний телефон, можна за допомогою спеціальної послуги. Надають її деякі оператори зв'язку: МТС, «Мегафон» і «Білайн». Сам пошук здійснюється через супутник.

Як знайти мобільний через супутник

Абоненти компанії «Білайн» не можуть відразу скористатися послугою, попередньо вони мають провести її замовлення у оператора. Щоб зробити це, слід відправити SMS-повідомлення, що містить букву L, на короткий номер 684. Зверніть увагу, що послуга платна. Дізнатися всі розцінки можна на офіційному сайті «Білайн».

Клієнти оператора МТС можуть замовити послугу «Локатор» за допомогою номера 6677 (він призначається для дзвінків з мобільних телефонів). До речі, зазначений номер також дозволяє і виконати пошук місцезнаходження. Завдяки йому запросить послугу можна у будь-який час доби.

«Мегафон» надає своїм абонентам два різних види послуги з пошуку. Перший з них - універсальний, тобто підходить для будь-якого клієнта компанії незалежно від того, що за тарифний план він використовує. Заявку на активацію «локатора» можна залишити на сайті послуги locator.megafon.ru. Як тільки запит буде опрацьовано оператором, а підключення буде виконано, ви зможете здійснити пошук місця розташування телефону і отримаєте необхідні координати.

Інший вид послуги є спеціалізованим. Компанія розробила його спеціально для дітей і батьків, підключених до тарифів «Смішарики» або «Ринг-Дінг». Завдяки даній послузі можна буде в будь-який час дізнатися, де знаходиться ваша дитина, просто простеживши місцезнаходження його телефону. Варто відзначити, що вказані тут тарифні плани можуть бути змінені оператором зв'язку, тому краще завжди звіряйтеся з офіційний сайтом «Мегафон».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: