» »

Як знайти телефон через супутник безкоштовноІснують сайти, де пропонується, відправивши SMS-повідомлення, знайти, де знаходиться стільниковий телефон через супутник. Чи варто їм довіряти? І якщо ні, то чи існують працездатні й безкоштовні способи пошуку телефону через супутник?

Як знайти телефон через супутник безкоштовно

Якщо вам пропонують знайти телефон через супутник, чи не встановлюючи на нього ніяких програм, не підключаючи ніяких послуг у оператора, і навіть не отримуючи дозволу у його власника, спочатку прочитайте умови надання послуги. Ви виявите, що маєте справу з «жартівливим ігровим сервісом». Не забудьте ознайомитися і з вартістю надання послуги. Ви будете здивовані, наскільки «безкоштовно» вам пропонують знайти телефон, і, до того ж, не по-справжньому.

Приблизно (з точністю в кілька сотень метрів) знайти телефон можна і без використання будь-яких супутників. Не безкоштовно, але значно дешевше, ніж пропонують шахраї. Але за однієї умови: абонент погодиться з тим, що його місце розташування визначатимуть. Дізнайтеся у свого оператора, якими SMS-командами слід налаштувати телефон, а також апарат того, кого ви збираєтеся шукати. Деякі оператори навіть пропонують кілька варіантів тарифікації такої послуги: безлімітно або з оплатою кожного запиту (що менш вигідно).

Якщо на телефоні, місце розташування якого ви збираєтеся визначати, підключений безлімітний доступ в інтернет, і апарат обладнаний навігаційним супутниковим приймачем системи ГЛОНАСС або GPS, встановіть на нього додаток, що перетворює його в трекер. Серед них багато безкоштовних. За саму послугу ви також не будете нічого платити додатково до наявної абонентській платі за безлімітний інтернет. Після цього доведеться зареєструватися на спеціальному сайті, ввести логін і пароль. Ви зможете бачити, де знаходиться телефон, завжди, коли на ньому запущена програма. Врахуйте, що якщо телефон працює на платформі J2ME, запускати програму трекера можна буде тільки тоді, коли не використовуються інші додатки. Коли програма не запущена, визначити місце розташування телефону буде неможливо.

Якщо мова йде про визначення місця розташування телефону, належить дитині, то краще відразу змінити його апарат на спеціальний. Додаток трекера в ньому вбудовано в прошивку і працює в тлі завжди, коли включений апарат.

Нарешті, якщо телефон у вас вкрали, а програми визначення місця розташування, що працює в тлі, на ньому немає, або зловмисник її виявив і деактивував, єдиним способом виявлення апарату буде звернення до правоохоронних органів. Попередньо заблокуйте SIM-карту і отримаєте нову з тим же номером.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: