» »

Як написати безкоштовно повідомлення на телефонНа рахунку мобільного телефону не завжди виявляється достатньо коштів для відправки повідомлення. У цьому випадку вам допоможуть різні варіанти безкоштовної відправки повідомлення на телефон.

Як написати безкоштовно повідомлення на телефон

Першим варіантом написання безкоштовного повідомлення на телефон є використання офіційного сайту оператора мобільного зв'язку. Як правило, більшість з них пропонує послугу відправлення безкоштовного sms-повідомлення.

Якщо вам необхідно відправити безкоштовне повідомлення абоненту «МТС», відкрийте в інтернет-браузері сайт http://mts.ru. Знайдіть пункт «Відправити SMS / MMS» або відразу перейдіть за посиланням http://mts.ru/sendsms/. Однак відправити повідомлення таким чином може тільки абонент «МТС». У відповідних полях введіть ваш номер телефону, номер телефону одержувача і текст повідомлення. Додатково ви можете вказати такі настройки як автоматична транслітерація, доставка в конкретний час, секретність повідомлення і т.п. Після цього натисніть кнопку «Далі». На ваш телефон прийде повідомлення з кодом, який необхідно ввести в поле на сайті для відправки повідомлення.

Якщо вам необхідно відправити безкоштовне повідомлення абоненту «Білайн», відкрийте сайт http://beeline.ru. Знайдіть пункт «Відправити SMS / MMS» (http://beeline.ru/sms/) і клацніть по посиланню. У відповідних полях введіть номер телефону одержувача, текст повідомлення і символи з картинки. При необхідності поставте галочку напроти пункту «Перетворити кириличні символи в латинські». Після цього натисніть кнопку «Відправити».

Щоб відправити повідомлення абоненту оператора «Мегафон», перейдіть за посиланням https://sendsms.megafon.ru/. Вкажіть номер одержувача, введіть текст повідомлення, а також два слова для перевірки з картинки. При необхідності налаштуйте транслітерацію і час доставки. Натисніть кнопку «Відправити».

Щоб відправити повідомленням абоненту «Теле2», перейдіть за посиланням http://sms.tele2.ru/. Введіть номер одержувача, текст повідомлення, символи з картинки і натисніть «Відправити».

Інший варіант відправки безкоштовного повідомлення - використання програми «Mail.Ru Агент». Завантажити програму можна на офіційному сайті за посиланням http://agent.mail.ru. Існують версії програми як для комп'ютера, так і для мобільних телефонів. Після установки програми ви зможете відправляти безкоштовні sms-повідомлення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: