» »

Як написати безкоштовне повідомлення на МТСНерідко виникають ситуації, коли на рахунку недостатньо грошей, але потрібно терміново відправити смс-повідомлення. У цьому випадку ви можете скористатися спеціальною функцією на сайті компанії, що дозволяє пересилати безкоштовні повідомлення, або підключити спеціальні опції в рамках різних тарифів.

Як написати безкоштовне повідомлення на МТС

Відкрийте офіційний сайт оператора mts.ru. Перейдіть в розділ «Приватним клієнтам» і виберіть «Відправити SMS / MMS». Ви побачите форму введення повідомлення. Наберіть текст смс, вкажіть ваш номер, а також телефон адресата. Ви можете відправити повідомлення безкоштовно тільки в тому випадку, якщо є абонентом МТС, а по довжині повідомлення не перевищує 50 на кирилиці або 140 символів на латиниці.

Використовуйте додаткові опції для зручності відправки безкоштовного повідомлення на МТС. Наприклад, ви можете автоматично перевести його на латиницю, а також відправити групі абонентів або передати в певну дату і час. Також існує функція SMS-Експрес, при використанні якої повідомлення раптово з'явиться на екрані пристрою абонента, не збереглися в пам'яті телефону. Якщо ви виберете послугу SMS-Секрет, відкрити вхідне повідомлення абонент зможе тільки за допомогою особистого пароля. Щоб відправити безкоштовне смс-повідомлення, спочатку потрібно відповісти на питання системи, що забезпечує захист від програм-роботів. Натисніть кнопку «Далі», і ваше повідомлення буде відправлено.

Скористайтеся програмами-мессенджерами, якщо ви не абонент МТС, або в даний момент у вас немає можливості скористатися телефоном. Безкоштовними і зручними програмами є ICQ, QIP, Mail.Агент та інші. У них присутня і функція відправки смс-повідомлення. Виберіть потрібний вам контакт або введіть номер телефону в спеціальному полі, потім напишіть і відправте ваше повідомлення.

Ви можете відправити безкоштовне повідомлення за допомогою інтернет-сайтів, які призначені для цієї мети: freesms.net, ipsms.ru, smste.ru та інші. При цьому будьте уважні і не попадіться на виверти шахраїв, яких досить багато в мережі, інакше ваш баланс з нульового перейде в негативний.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: