» »

Як налаштувати Agent в мобільномуЗавжди перебувати на зв'язку, не відволікаючи телефонними дзвінками, і оперативно отримувати електронні листи, не маючи доступу до комп'ютера, допоможе програма Mail.Ru Агент, що знаходиться в мобільному телефоні. Одне з популярних безкоштовних додатків дозволить вам завжди підтримувати зв'язок з близькими людьми та друзями.

Як налаштувати Agent в мобільному
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - GPRS-Internet з'єднання.

Переконайтеся, що на вашому мобільному телефоні налаштований GPRS-Internet.

Відкрийте офіційний сайт Mail.ru і перейдіть за посиланням http://agent.mail.ru/ru/. З пропонованих для завантаження програм Мобільний Агент на Java, Windows Mobile, для Symbian, Android, IOS виберіть необхідну. Завантажте в мобільний телефон.

Запустіть Mail.Ru Агент і відкрийте налаштування програми. Виберіть опцію «Обліковий запис» і вкажіть адресу вашої електронної поштової скриньки, до якого буде прикріплений Mail.Ru Агент, і пароль до нього. Підтвердіть внесення дані.

Відкрийте головне меню і виберіть опцію «Статус». Вкажіть «Онлайн». Програма зробить підключення до сервера, після чого ви побачите список ваших контактів і повідомлення про надходження нових листів, якщо такі є.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: