» »

Як налаштувати GPRS-інтернет в телефоніДля того щоб мати можливість користуватися мобільним інтернетом, потрібно отримати спеціальні настройки (до речі, не тільки GPRS). Для замовлення таких налаштувань на свій мобільний телефон потрібно скористатися одним із запропонованих оператором номерів.

Як налаштувати GPRS-інтернет в телефоні

Абоненти "Мегафона" для отримання та установки налаштувань мають відкрити на офіційному сайті оператора форму і заповнити її. Знаходиться вона на головній сторінці (клікніть на графу з назвою "Телефони", потім - на "Налаштування інтернету, GPRS, WAP, MMS").

Автоматичні настройки у оператора "Мегафон" можна отримати і за допомогою безкоштовного номеру 5049, на який потрібно надіслати смс-повідомлення з цифрою "1", щоб отримати настройки Internet, "2", щоб отримати настройки wap, і "3", щоб отримати настройки ммс. Крім цього, вам доступний номер 05190 і 05049.

Якщо вам знадобляться GPRS-налаштування, тоді зателефонуйте з мобільного на номер абонентської служби 0500 або з міського телефону на 502-5500. Крім того, вам завжди можуть допомогти і консультанти салонів зв'язку і співробітники офісів технічної підтримки.

Автоматичні налаштування інтернет-з'єднання можуть отримати клієнти та інших мобільних операторів. Якщо ви є абонентом "МТС", для замовлення настройок заповніть на офіційному сайті форму запиту або відправте на короткий номер 1234 порожнє смс-повідомлення (без якого-небудь тексту). Також ви можете звернутися за підтримкою в найближчий сало зв'язку або офіс компанії.

В "Білайні" є можливість підключити інтернет як через GPRS, так і без нього. Для активації з'єднання за допомогою GPRS ви повинні набрати номер USSD-команди * 110 * 181 # і натиснути клавішу виклику. Другий номер, призначений для підключення інтернету без GPRS, - * 110 * 111 #. Після збереження і збереження налаштувань необхідно відключити свій мобільний телефон, а потім включити його ("перезавантаження" потрібна для реєстрації в GPRS-мережі).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: