» »

Як налаштувати аську в телефоніСпілкування за допомогою SMS, що відправляються з мобільного телефону, є чи не більш популярним, ніж голосове спілкування. Справді, якщо СМС приходить в незручний момент, то його можна прочитати пізніше, а дзвінок відкласти не так просто - його треба або прийняти, або проігнорувати з ризиком образити, хто телефонує. Не меншу, а можливо і більшу популярність завоювали системи миттєвого обміну повідомленнями між користувачами комп'ютерів, лідирує серед яких безумовно відома всім ICQ, або «аська».

Як налаштувати аську в телефоні

На радість користувачів обох сервісів, існує можливість налаштувати аську в телефоні. Це дозволить отримати відразу декілька важливих переваг: відправляти повідомлення з телефону на номери аськи користувачів, що знаходяться за комп'ютером, помітно заощаджувати на відправленні СМС, залишатися на зв'язку по ICQ навіть у той час, коли комп'ютер залишається поза досяжністю.

Щоб почати користуватися всіма цими перевагами, вам знадобиться мобільний телефон, що підтримує GPRS і Java (більшість сучасних моделей підтримують і те, і інше), реєстрація в ICQ (номер і пароль), програма для завантаження в телефон (найбільшою популярністю у нас користується безкоштовний JIMM ) і, зрозуміло, персональний комп'ютер.

  • Перш за все необхідно підключити використання GPRS у мобільного оператора. Як правило, вона підключена за замовчуванням. Якщо це не було зроблено, скористайтеся інструкціями служби підтримки мобільного оператора.
  • Для того, щоб телефон міг вийти в інтернет по GPRS необхідно налаштувати сам апарат. Як правило, для цього можна скористатися сервісом автоматичної настройки вашого мобільного оператора. Якщо це неможливо - також зверніться в службу підтримки.
  • Тепер необхідно завантажити клієнт ICQ в мобільний телефон. Краще зробити це з сайту wap.jimm.org / download, так як в модифіковані версії jimm можуть бути додані приховані і небажані для користувача функції. Завантажте файл з розширенням JAR. Як правило, цього достатньо для запуску програми. У деяких випадках може знадобитися також завантажити файл JAD.
  • Запустіть JIMM. Залишилося налаштувати аську в телефоні. Вкажіть свій номер ICQ, введіть пароль, встановіть прапорець «зберігати пароль», встановіть статус «онлайн». Можна насолоджуватися спілкуванням.
  • Автор: Максим Привалов
    Рекомендуємо почитати:
    Коментарі: