» »

Як безкоштовно дізнатися місце розташування за номеромЩоб визначити, де знаходиться абонент «Мегафон», «Білайн» чи «МТС», потрібно скористатися спеціальною послугою. Вона може бути як платною, так і безкоштовною: це залежить від стільникового оператора.

Як безкоштовно дізнатися місце розташування за номером

Якщо ви користуєтеся тарифними планами, які надає компанія «МТС», підключіть послугу під назвою «Локатор». З її допомогою ви можете дізнатися місцезнаходження телефону і, відповідно, його власника. Щоб скористатися послугою «Локатор» і отримати доступ до нього, відправте з мобільного телефону sms-повідомлення. У тексті листа вкажіть номер стільникового абонента, місце розташування якого ви хочете дізнатися. Після цього відправте смс на чотиризначний номер 6677. Можете підключити «Локатор» і через інтернет. Для цього зайдіть на сайт mpoisk.ru і клацніть по рубриці «Локатор».

Якщо ви є абонентом «Білайн», відішліть sms-повідомлення на тризначний номер 684, щоб скористатися пошуком. У тексті вкажіть латинську букву L. Ціна кожного такого запиту становить 2,05 рубля.

Для знаходження абонента стільникового оператора "Мегафон" скористайтеся одним із двох способів. Перша доступна тільки на деяких тарифних планах «Мегафона», так як вона розроблена для дітей та їх батьків. На сайті megafon.ru (офіційному ресурсі компанії «Мегафон») розташований повний перелік конкретних тарифних планів, створених для визначення місця розташування абонента. Такі тарифні плани можуть з часом змінитися, саме тому самостійно відвідайте сайт megafon.ru і перегляньте інформацію.

Другий спосіб доступний для всіх клієнтів компанії «Мегафон», незалежно від вибору тарифу на даний момент. Зайдіть в розділ на сайті компанії, який знаходиться за адресою http://szf.megafon.ru/services/searchandnavi/lokator.html. Там ви зможете ознайомитися з даною послугою. Щоб дізнатися місце розташування абонента, на офіційному сайті компанії заповніть заявку та відправте її оператору «Мегафона». Після отримання вашої заявки на ваш стільниковий телефон прийде смска, в якій міститимуться точні координати знаходження абонента.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: