» »

Як налаштувати інтернет в мережі Смартс на SamsungУ мобільних телефонах Samsung інтернет налаштовується шляхом внесення інформації до профілі з'єднання. Ви можете як самостійно змінити настройки на потрібні, так і замовити їх у оператора.

Як налаштувати інтернет в мережі Смартс на Samsung

Переконайтеся в тому, що для вашого номера підключена послуга GPRS-інтернет, для цього наберіть запит за номером * 109 #. Зазвичай вона буває підключена за замовчуванням при реєстрації абонента. Якщо ж ви не вмієте користуватися системою USSD-запитів, зверніться до працівників технічної підтримки, зателефонувавши за номером 111 або іншому, вказаному в документах при реєстрації сім-карти. Номер може варіюватися залежно від вашого регіону. Також ви можете попросити оператора відправити на ваш номер автоматичні налаштування інтернету.

Через меню вашого телефону Samsung перейдіть в розділ налаштувань профілю з'єднання з інтернетом. У вас відобразяться кілька позицій, деякі з них вже можуть мати налаштування інтернету інших операторів. Залежно від моделі пристрою, установки можуть бути доступні з меню властивостей підключень телефону. Виберіть незайнятий настройками профіль підключення і надайте йому назву «СМАРТС Інтернет». Вкажіть в точці доступу значення internet.smarts.ru, залиште порожніми поля введення логіна і пароля.

Натисніть на вашому профілі, щоб виділити його, відкрийте контекстне меню і встановіть його підключенням за замовчуванням, якщо це необхідно. Перезавантажте ваш мобільний телефон, щоб налаштування інтернету вступили в силу.

Скористайтеся також альтернативним способом отримання налаштувань інтернету оператора СМАРТС, наприклад, при відправці СМС-повідомлення на номер 123, ви отримаєте автоматично відповідь на ваше повідомлення, що містить в собі настройки WAP, GPRS і MMS. Виберіть серед них настройку GPRS і застосуєте її як профілю для підключення за замовчуванням, при цьому скористайтеся паролем 0000.

Зверніть увагу, що вихід в інтернет доступний також за допомогою WAP, однак, не варто цього робити, якщо є можливість підключення через профіль інтернету.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: