» »

Як налаштувати інтернет і ммс на телефоніЯк налаштувати інтернет і ммс на телефоні. Користуватися мережею інтернет і відправляти ммс можуть абоненти всіх найбільших російських операторів зв'язку. Для цього необхідно спочатку отримати спеціальні настройки. Це можна зробити за допомогою наданих номерів або сервісів.

Як налаштувати інтернет і ммс на телефоні

Клієнтам компанії «Мегафон» можна отримати автоматичні налаштування інтернету по смс. Досить відправити повідомлення з текстом 1 на короткий номер 5049. За цим же номером доступні і настройки WAP, MMS. При відправці запиту просто замініть одиницю, відповідно, трійкою або двійкою. Крім того, в будь-який час можна зателефонувати на номер 05049 або на 05190.

Для того щоб замовити налаштування ммс в "Мегафоні", потрібно відвідати офіційний сайт компанії і заповнити там спеціальну форму. Як тільки абонент отримає і збереже замовлені настройки, він зможе не тільки відправляти і отримувати ммс-повідомлення, а й користуватися мобільним інтернетом. Щоб отримати автоматичні настройки, також можна зателефонувати в центр підтримки абонентів на номер 0500.

У «МТС» замовлення інтернет-налаштувань можливий завдяки безкоштовним номером 0876. Крім цього активація доступна і на сайті оператора зв'язку (необхідно тільки вказати свій номер мобільного телефону). Якщо ж вам зручно замовити автоматичні настройки через смс-повідомлення, тоді відправте на короткий номер 1234 повідомлення без будь-якого тексту.

Для того щоб замовити ммс-налаштування у оператора «МТС», знадобиться зайти на офіційний сайт компанії і вибрати розділ «Допомога та обслуговування». Далі потрібно просто клікнути на графу під назвою «Налаштування MMS». У який з'явився поле вкажіть номер мобільного. До речі, одночасно з настройками мобільного інтернету ви також отримаєте і ммс-налаштування.

Автоматична настройка «Мобільного інтернету», а також ммс-повідомлень у оператора «Білайн» можлива через відправлення USSD-запиту * 118 * 2 #. Оператор автоматично визначить марку і модель вашого телефону, а потім відправить вам необхідні настройки. Для того щоб зберегти їх, введіть встановлений за замовчуванням пароль 1234.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: