» »

Як налаштувати інтернет на китайському телефоні в мережі БілайнНезалежно від моделі мобільного пристрою інтернет налаштовується для телефонів однаково, різниця лише в точці доступу і даних для виходу в інтернет. Ці налаштування вже залежать від оператора.

Як налаштувати інтернет на китайському телефоні в мережі Білайн

Зайдіть в меню налаштувань з'єднання вашого мобільного телефону, виберіть параметри підключення до інтернету. Виберіть створення нового профілю або редагування поточного, надайте йому назву Beeline Internet. Виберіть точку доступу (параметр може мати назву APN), вкажіть для неї internet.beeline.ru. У полях логіна і пароля введіть beeline. Застосуйте налаштування і вкажіть профіль використовується за умовчанням.

Зверніть увагу, що послуга GPRS-інтернет повинна бути вже підключена до вашого номеру, зазвичай вона включена за замовчуванням при реєстрації нового абонента. Якщо в процесі експлуатації мобільного пристрою вона була відключена, активуйте її заново. Зателефонуйте в службу технічної підтримки клієнтів оператора Beeline за номером 0600 і виберіть у голосовому меню настройку мобільного телефону. Далі перейдіть до меню управління послугами і підключіть інтернет, після чого налаштуйте його.

Скористайтеся з'єднанням з оператором для отримання автоматичних налаштувань для вашого оператора. Зателефонувавши за номером 0600, виберіть пункт з'єднання з працівником техпідтримки і попросіть відправити на ваш номер налаштування GPRS. Після цього вам прийде повідомлення, в контекстному меню якого вам необхідно буде вибрати застосування параметрів.

Підключіть інтернет через розділ «Особистий кабінет» на сайті beeline.ru. Для цього вам необхідно мати доступ до телефону, на який буде відправлено пароль для входу в обліковий запис. У меню управління послугами додайте Internet, там же ви можете вибрати і відповідний для вас тариф.

Налаштування інтернету не залежить від моделі мобільного пристрою, тому застосуєте дану послідовність навіть якщо у вас звичайне мобільний пристрій не має китайського виробництва. Зверніть увагу, що тут важливо, щоб телефон підтримував технологію підключення через GPRS Internet, оскільки для старих моделей це не доступно.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: