» »

Як налаштувати мелодію у СамсунгаСтільникові телефони дуже зручні у використанні. Ви постійно перебуваєте на зв'язку. Самі можете подзвонити в будь-який час, де б ви не знаходилися. Але іноді стандартні мелодії дзвінка у різних моделей одного і того ж виробника, наприклад, Samsung, дратують.

Як налаштувати мелодію у Самсунга

Лунає дзвінок, ви хапаєтеся за телефон. А дзвонить він у сусіда, який сидить з вами поруч в салоні автобуса. Але цю проблему легко вирішити, встановивши власні настройки мелодії на телефоні Samsung. Для цього увійдіть в меню телефону і виберіть папку «Мої файли». Потім, перегорнувши її, відкрийте вкладку «Звуки» і перейдіть до папки «Завантажені звуки». У цій папці знаходяться мелодії, доступні для вашої моделі телефону. Прослухайте кожну мелодію і виберіть вподобану.

Поставте на ній прапорець і перейдіть в "Опції". Потім клацніть по команді «Встановити як». Програма телефону запропонує вам встановити цю мелодію як дзвінок, як тон дзвінка або як мелодію сигналу. Виберіть установку «Дзвінок». При надходить виклик у вас буде грати обрана мелодія за замовчуванням.

Можна також як дзвінок встановити мелодію, яку ви завантажили до себе на телефон. Для цього через меню увійдіть в папку «Музика». Зі списку закачаних мелодій вберіте ту, яку хочете встановити як дзвінок. Потім відкрийте опції, перейдіть до команди «Встановити як», виберіть «Дзвінок». Збережіть налаштування. Тепер мелодія вашого телефону буде відрізнятися від інших. У налаштуваннях ви також можете встановити гучність мелодії, і перевірити, як саме буде звучати та або інша мелодія при надходить дзвінку.

Для кожного номера ви можете встановити окремі мелодії, вибравши команду «Встановити як мелодію контакту». Тоді вже при лунають дзвінки ви будете знати, хто вам телефонує. Таким же способом можна встановити мелодію на будильник вашого телефону. Тільки робити налаштування потрібно в папці «Будильник» в меню пристрою. Також варто відзначити, що мелодії з флешки встановлюються подібним чином, просто потрібно заходити в каталоги, які містяться на карті пам'яті.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: