» »

Як налаштувати мобільний агент в БілайніІнтернет-портал Mail.Ru пропонує своїм користувачам завантажити «АгентMail.Ru» - месенджер для спілкування в мережі. Цей популярний ресурс доступний навіть тим, хто перебуває далеко від комп'ютера, досить завантажити на свій телефон мобільну версію програми. Абоненти оператора «Білайн», скачавши і налаштувавши «Агент», отримують можливість завжди бути на зв'язку зі своїми друзями.

Як налаштувати мобільний агент в Білайні
Вам знадобиться
  • - реєстрація на сайті Mail.Ru;
  • - мобільний телефон, підключений до мережі «Білайн»;
  • - GPRS-інтернет, налаштований на мобільному телефоні.

Переконайтеся, що на вашому телефоні налаштований GPRS-інтернет. Телефони «Білайн» автоматично підключаються до мобільного інтернету. Якщо ви відключали цю послугу, підключіть її знову - на сайті оператора або набравши на телефоні команду * 110 * 181 # і натиснувши на значок виклику.

Завантажте програму «Агент» на сайті Mail.Ru. Зайдіть зі свого телефону на сторінку m.mail.ru.Перейдіте до розділу «Програми для телефону» та натисніть на «Мобільний агент з поштою і ICQ». Скачайте на телефон запропонований файл.

Скористайтеся комп'ютером для отримання «Агента» на телефон по смс. Зайдіть на відповідну сторінку сайту і в полі введення телефону введіть свій номер і натисніть на кнопку «Отримати». Отримайте на свій телефон смс-повідомлення з посиланням для завантаження потрібного файлу. Перейшовши за посиланням, скачайте файл з програмою на свій телефон.

Використовуйте для скачування програми комп'ютер. На сайті Mail.Ru виберіть сторінку, яка пропонує мобільну версію «Агента». У меню зліва виберіть платформу свого телефону (Java, Symbian, Windows Mobile, iOS) та натисніть на відповідний напис. Перейдіть по посиланню і завантажте програму на комп'ютер.

Вставте в порт свого телефонного апарату міні-роз'єм USB-кабелю, а роз'єм звичайного розміру - в порт комп'ютера. Комп'ютер визначить телефон як флеш-накопичувач. Виберіть запропонований варіант «Відкрити папку для перегляду файлів» для перегляду загальної папки телефону з вкладеними в неї подпапками. На комп'ютері скопіюйте папку з завантаженою програмою «Агент» і вставте її в підходящу підпапку файлової системи телефону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: