» »

Як налаштувати мобільний модемІснує два способи підключення до інтернету за допомогою мобільного зв'язку. Спосіб перший - підключення через USB модем (3G, 4G). Спосіб другий - через мобільний телефон із функцією модему. Залежно від способу підключення різняться і способи настроювання модему.

Як налаштувати мобільний модем
Вам знадобиться
  • - USB модем або стільниковий телефон;
  • - інтерфейсний USB кабель;
  • - комп'ютер або ноутбук.

Встановіть модем на комп'ютер. Для цього з'єднаєте телефон з комп'ютером. З'єднання може бути здійснене за допомогою інфрачервоного порту, кабелю, Bluetooth, PC-карти. При з'єднанні через ІЧ-порт включите інфрачервоний порт телефону і розташуйте його на відстані не більше десяти сантиметрів від інфрачервоного порту комп'ютера і через деякий час модем буде автоматично встановлений. При підключенні за допомогою кабелю підключіть USB кабель телефону в USB-роз'єм комп'ютера і встановіть програмне забезпечення з компакт диска виробника телефону. При підключенні за допомогою Bluetooth включите Bluetooth вашого телефону і з'єднайте телефон з комп'ютером. Після цього використовуючи «Майстер установки устаткування» встановіть програмне забезпечення для вашого телефону. Потім додайте телефон в список модемів наступним чином: Пуск - Налаштування - Панель управління - Телефон і модем - Модеми - Додати. У вікні, вкажіть потрібний вам модем, це ваша модель телефону і натисніть «Далі». При підключенні за допомогою PC-карти просто вставте PC-карту в PCMCIA слот в комп'ютері і дочекайтеся установки.

Відкрийте на комп'ютері вікно налаштування модему в наступному порядку: Пуск - Налаштування - Панель управління - Телефон - Модем. Потім відкрийте вікно «Властивості модему» клікнувши на встановлений раніше модем і натиснувши кнопку «Властивості». У закладці «Додаткові параметри зв'язку» знайдіть поле «Додаткові команди ініціалізації» пропишіть команду ініціалізації модему. Дана команда ініціалізації модему індивідуальна у кожного провайдера. Щоб дізнатися команду ініціалізації з'єднайтесь по телефону з постачальником інтернет послуг або зайдіть на його сайт. Після того як ви ввели команду натисніть кнопку «ОК». Модем налаштований.

Запустіть керуючу програму, яка, як правило, дається мобільним оператором для з'єднання з інтернетом. Проведіть з'єднання, дочекайтеся відгуку програми про те, що з'єднання встановлено.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: