» »

Як налаштувати на телефоні GPRS-інтернет в мережі МТСЯк налаштувати gprs інтернет. GPRS (General Packet Radio Service) є однією з новітніх технологій, роздільної користувачам мобільних телефонів обмінюватися даними з іншими абонентами в мережі GSM. Оператори мобільного зв'язку користуються даною технологією для забезпечення користувачів доступом в інтернет.

Як налаштувати на телефоні GPRS-інтернет в мережі МТС

Налаштування GPRS починається з двох послуг, що надаються стільниковими операторами: GPRS-Wap та GPRS-Internet. Основна їх відмінність полягає в тому, що GPRS-Wap необхідний для Wap-сайтів і при його підключенні звичайні сайти вам будуть недоступні, а при підключенні послуги GPRS-Internet, ви зможете повноцінно користуватися інтернетом зі свого мобільного телефону.

Перш ніж налаштувати GPRS перевірте, чи може ваш мобільний телефон працювати з GPRS або EDGE. Якщо ні, то налаштовувати GPRS вам немає сенсу, так як все одно скористатися даною послугою ви не зможете. Хоча в даний час телефонів, що не підтримують цю функцію немає, виняток становлять тільки старі моделі мобільних апаратів.

Щоб налаштувати GPRS для оператора стільникового зв'язку «МТС» підключіть послугу наступним способом: - якщо у вас препейдний тарифний план, наберіть зі свого мобільного телефону номер 0022 і дотримуйтесь інструкцій автоінформатора; - якщо у вас контрактний тарифний план, наберіть зі свого мобільного телефону номер 0880 та дотримуйтеся порад автоінформатора.

Активувавши послугу, приступайте до налаштування GPRS на своєму мобільному телефоні, ввівши такі дані: - Ім'я з'єднання: MTS Internet; - Канал даних: Пакетні дані (GPRS); - Ім'я точки доступу: internet.mts.ru; - Ім'я користувача: mts; - Запит пароля: немає; - Пароль: mts; - Додаткові параметри краще не чіпайте і залиште їх у тому вигляді, в якому вони є за умовчанням.

Якщо ви зіткнетеся з ситуацією, коли при підключенні послугу GPRS-Internet і повному проведенні налаштування свого телефону, інтернет все одно не буде працювати, тоді зверніться в технічну підтримку «МТС», зателефонувавши за безкоштовним номером 0880 з мобільного телефону або з міського по номеру ( 495) 766-0166.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: