» »

Як налаштувати переадресацію дзвінкаПослуга переадресації може прийти на допомогу, коли ваш основний номер виявляється недоступний. Вхідні дзвінки будуть надходити на вказаний вами додатковий мобільний або міський телефон.

Як налаштувати переадресацію дзвінка

Підключення переадресації у клієнтів компанії «МТС» здійснюється шляхом набору на клавіатурі телефону номери центру підтримки: 8800333 0890. Крім того, ви можете вибрати одну з систем самообслуговування: «Смс-Помічник», «Мобільний Помічник» або «Інтернет-Помічник» . Управляється послуга «Переадресація виклику» і за допомогою USSD-запитів. Для підключення наберіть команду ** 21 * номер телефону #. Якщо вам потрібна часткова переадресація, виконайте запит через команду ** 62 * номер телефону # або ** 67 * номер телефону #. Щоб відключити послугу, достатньо набрати # # 002 #. Єдина вартість послуги становить 30 рублів, абонентська плата відсутня.

Якщо вашим оператором зв'язку є «Мегафон», активуйте послугу переадресації за коротким номером абонентської служби 0500. При цьому набирати номер можна тільки з мобільного телефону. Для активації переадресації з домашнього телефону потрібно скористатися номером 5077777, на який також можна зателефонувати для відключення послуги. Спробуйте активувати послугу й іншим способом: наберіть на клавіатурі телефону USSD-команду ** код послуги переадресації * номер телефону абонента #. Для відключення переадресації використовується USSD-запит # # 002 #. З повним списком необхідних для активації і деактивації кодів можна ознайомитися на сайті компанії.

Оператор «Білайн» також має спеціальний запит для установки переадресації. Ви можете виконати його за допомогою комбінації ** 21 * номер телефону #. Дана команда активує повну переадресацію, діючу в усіх випадках. Якщо вам потрібно підключити послугу, яка активується тільки при зайнятій телефоні, виконайте команду ** 67 * номер телефону #. Для відключення послуги переадресації в будь-який зручний час використовуйте запит # # 67 #.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: