» »

Як налаштувати переадресацію на один номерЯкщо ви активуєте послугу під назвою «Переадресація», то зможете завжди бути на зв'язку навіть у тому випадку, якщо ваш мобільний телефон буде відключений. Вам знадобиться лише перевести всі дзвінки на інший телефонний номер (неважливо, на міський чи на мобільний).

Як налаштувати переадресацію на один номер

Клієнтам мережі «МТС» надається декілька видів переадресації. Підключити будь-який з них можливо через відправку USSD-запитів. Для установки абсолютної переадресації використовуйте номер ** 21 * номер телефону #, а для її відключення - # # 67 #. Якщо ж ви захочете встановити переадресацію тільки на той час, поки ваш телефон буде зайнятий, наберіть на клавіатурі мобільного USSD-номер ** 67 * номер телефону #. Даний вид послуги можна деактивувати за вже вказаним номером # # 67 #. Для підключення послуги на той час, поки мобільний пристрій буде знаходитися поза зоною дії мережі, скористайтеся командою ** 62 * номер телефону #. Для скасування цього виду послуги наберіть номер # # 62 #, а для відключення самої переадресації - # # 002 #.

Для установки будь-якого з перерахованих видів переадресації абоненти мережі «МТС» можуть скористатися номером Контактного центру 8-800-333-0890 або однієї з систем самообслуговування (наприклад, «Мобільним Помічником», «СМС-Помічником» або «Інтернет-Помічником»). За підключення послуги з рахунку буде списана сума в розмірі 30-ти рублів, абонентська плата за використання переадресації не стягується.

У «Білайні» для активації послуги знадобиться відправити спеціальний запит. Якщо вам знадобиться повна переадресація, тоді відправляйте USSD-запит номер ** 21 * номер телефону #. Для установки переадресації, включається при зайнятому телефоні, використовуйте номер ** 67 * номер телефону #. Для деактивації послуги оператор надає абонентам короткий номер # # 67 #.

Для того щоб підключити послугу «Переадресація» в «Мегафоні», необхідно зателефонувати з мобільного телефону на номер Абонентської служби 0500 або з міського телефону за номером 5077777. Дані номери стануть в нагоді вам, коли ви захочете відключити переадресацію. Для активації клієнти компанії можуть використовувати і спеціальний USSD-запит ** код послуги переадресації * номер телефону #. Необхідний код послуги ви завжди зможете знайти на офіційному сайті «Мегафон». Якщо захочете повністю відмовитися від подальшого використання послуги, надішліть запит на номер # # 002 #.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: